KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

ÖZHASEKİ'DEN AKŞENER'E TEPKİ

AK KURMAYLAR ANTALYA’DA TOPLANDI

ADIM ADIM 2023 KAYSERİ’DE

MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI İNCE KAYSERİ’DE

ÖZHASEKİ: “KILIÇDAROĞLU'NA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

BAKAN AKAR: “TÜRKİYE DE BU COĞRAFYANIN KADERİDİR"

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ BÜNYAN’DA

ÖZHASEKİ: “TERÖRLE MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEK”

TAMER’DEN 'ASGARİ ÜCRET' YORUMU

AK PARTİLİ ŞEN: “SÜREKLİ TAARRUZ HALİNDE OLMALIYIZ”

ÖZHASEKİ’DEN KILIÇDAROĞLU’NA ÇAĞRI

BAŞKAN PALANCIOĞLU: “AK PARTİ 2023 YILI HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ”

Başkan Çopuroğlu: “Dünyada fazla örneği olmayan bir partiyiz”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ İKTİDARA GELİŞİN 19. YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ UHSAŞ HEYETİ’Nİ AĞIRLADI

İNCETOPRAK’TAN ÇOPUROĞLU’NA ZİYARET

Gürkan Ofis Mobilyaları

BÜYÜKKILIÇ: “KADIN KOLLARIMIZ YÜZ AKIMIZ”

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kadın Kollarınca tertiplenen ‘Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda’ etkinliğinde yaptığı konuşmada “Kadın Kollarımız bizim yüz akımız. Bunu onurla, gururla paylaşıyorum” ifadesini kullandı.

AK Parti Kadın Kollarınca tertiplenen Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleşen ‘Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda’  eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç ile birlikte katılan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Atçı Nergis, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Emine Timuçin ile yönetim kurulu, MHP Kayseri Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları Başkanı Serap Şule Kalın ve davetliler katıldı.

Etkinliğin onur konuğu AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Kayserili kadınlar için geldiklerini belirterek, Kayseri’nin kadim ve medeniyetler beşiği, Selçuklu’nun, Osmanlı’nın ve Cumhuriyet’in şehri olduğunu vurguladı.                         

Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç’da etkinlikte salonu dolduran Ak Kadınları selamlayarak “Herkes şehrini sever, ülkesini sever, doğduğu yeri sever. Ülkemiz bir başka güzel. Ama Kayseri’mizde ülkemizin içindeki inci gibi ayrı bir güzel” diyerek şehri daha iyi noktalara taşıma adına gayretlerini sürdürdüklerini ifade etti.                                    

Kayseri denilince akla hayırseverler şehri geldiğine de dikkat çeken Başkan Büyükkılıç sözlerini şöyle sürdürdü.“Camilerimizi, okullarımızı, sağlık kuruluşlarımızı, hatta kamu binalarını yapan hayırseverlerimizden söz ediyoruz. Kimsesizlerin kimsesi olma anlayışı içerisinde belediyecilik hizmetlerimizi yaparken yanımızda yer alan Kayseri’mizin inançlı, vatan sevdalısı insanlarından söz ediyoruz. O açıdan Kayseri’mizi, daha iyi noktalara taşımak içinde biz de gece gündüz demeden ekiplerimizle 16 ilçe belediye başkanı kardeşimizi kolumuza takarak, teşkilatlarımızla birlikte daha iyi noktalara taşıma yönünde çalışmalardan söz ediyoruz”                      

Konuşmasında AK Parti Kadın Kolları’nın önemine işaret eden Büyükkılıç “Kadın Kollarımız bizim yüz akımız. Bunu Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı olarak, onurla gururla paylaşıyorum. Bizi hiçbir dönemde yalnız bırakmamışlar, AK Partimizi, AK sevdamızı, daha yukarılara taşımak içinde gayretler göstermişler, her zaman dediğim gibi yanımızda yer almışlardır. Siz bir annesiniz, bir bacısınız, bir kardeşsiniz, bir eşsiniz ama bütün bunların yanında mazlum insanların sesisiniz. Düşenin hep yanında yer alansınız. Bizlerin dua kaynağısınız. O açıdan sizlere de biz layık olma yönünde hizmetlerimizle sizleri buluşturma adına Kayseri’mizin bizleri seven, güvenen hemşehrilerimizin oylarıyla destekleriyle hizmet etmeye çalışıyoruz.” değerlendirmesinde  bulundu.                    

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Atçı Nergis ise selamlama konuşması yaparak, toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.