KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

ÖZHASEKİ: PROJELERİ BİRE BİR TAKİP EDİYORUM

"Bütün projeleri birebir takip ediyorum”

İÇ VE DIŞ HATLAR YENİ TERMİNAL BİNALARININ İHALE TARİHİ BELİRLENDİ

BÜYÜKKILIÇ: HAVAALANI İHALESİ ÖNÜMÜZDEKİ AY

BÜYÜKŞEHİR MECLİS TOPLANTISI’NDA ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

BÜYÜKKILIÇ’TAN ‘ETİK’ TALİMAT

MELİKGAZİ’NDEN VİRÜS MAĞDURU ESNAFA DESTEK

Melikgazi Belediyesi, yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında mağdur olan ve mülkiyeti belediyeye ait iş yeri sahiplerine ödemeler konusunda yardımcı olacak.

MOBİLYA YÜKLÜ TIR ALEV ALEV YANDI

SÜRÜCÜ YANGINI BÜYÜK ÜZÜNTÜYLE İZLEDİ

İTÜ REKTÖRÜ DOĞA KOLEJİ’NDE

DOĞA KOLEJİ, ANADOLU’NUN HER KÖŞESİNDE OLACAK

ERCİYES ZİRVE TIRMANIŞINDA RAHATSIZLANDI

DAĞCIYI JAK TİMİ KURTARDI

HÜZÜNLÜ CENAZE

BOĞULARAK HAYATINI KAYBEDEN BABA VE ÇOCUKLARI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU

4 ZANLI SUÇÜSTÜ YAKALANDI

DİREKSİYON HAKİMİYETİ KAYBOLAN ARAÇ REFÜJE GİRDİ

KAZAYI HAFİF ATLATTI

DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİ BARİYERE ÇIKTI

LÜKS CİP BARİYERE ÇARPTI

ERÜ’DE UZAKTAN EĞİTİM ÇALIŞTAYI

REKTÖR ÇALIŞ’TAN ONLİNE ÇALIŞTAY

VEKİL ÖZDEMİR, KREDİLERİ SORDU

KAYSERİ’DE KULLANILAN KONUT, TAŞIT VE İHTİYAÇ KREDİLERİNİ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI

İNCESU İÇİN ÇALIŞIYORLAR

BAŞKAN İLMEK: KARARLAR HAYIRLI OLSUN

HAYRA AÇILAN KAPI

BAŞKAN YALÇIN: KÖPRÜ VAZİFESİ YAPIYORUZ

KOCASİNAN’DA KIRSAL MESAİSİ

45 MAHALLENİN İHTİYACINA CEVAP VERİYORUZ

BÜYÜKKILIÇ, ERKAYA YIRIK İÇİN DÜZENLENEN PROGRAMA KATILDI

“ELAZIĞ’IMIZI ŞANSLI OLARAK GÖRÜYORUM”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Elazığ Valiliği’ne atanan Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık için düzenlenen programa katıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Elazığ Valiliği’ne atanan Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık için düzenlenen programa katıldı. Başkan Büyükkılıç “Elazığ Valimizin Kayseri’deki deneyimlerini, bizim takdir ettiğimiz ilişkileri orada daha fazla sürdüreceğine eminim. Elazığ’ımızı şanslı olarak görüyorum” diye konuştu.

Erguvan Tesisleri’nde düzenlenen programa, Vali Şehmus Günaydın, Erzurum Valisi Erkaya Yırık, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 12 Hava Üs Komutanı Aziz Adalı, Adli ve İdari Yargı Başkanları, Jandarma Komutanı Albay Nadir Çelik, Kayseri Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, ilçe belediye başkanları katıldı.

Programda konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “7 sene nasıl geçti düşünmeye başladık. Ali Dağı’nda bize kim eşlik edecek şu an bunu düşünüyorum. Gerçekten kişiliğiyle, deneyimiyle insanı yaşat ki devlet yaşasın felsefesiyle, tanıma bahtına erdiğim, ailecek takdir ettiğimiz Kayseri’mizin Melikgazi ilçesine uyum kültürü içerisinde çok güzel hizmetlere vesile olduğunu inandığım değerli valimize bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum. İnşallah buradaki deneyimlerini, bizim takdir ettiğimiz ilişkileri orada daha fazla sürdüreceğine eminim. Elazığ’ımızı şanslı olarak görüyorum” dedi.

Başkan Büyükkılıç “Kendisini ailesi ile birlikte vatanımıza milletimize bağlı nesiller yetiştirmeye hem vesile olsun. Hem de ülkemize hizmetleri çok güzel olsun diye dua ediyor temenni ediyorum. Orada bizim bir kapımız var. Ama kendilerinin de burada birden fazla kapısı var” diye konuştu.

“BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ 30 YILLIK DENEYİMİYLE HEP DESTEK VERDİ”

Elazığ Valiliği’ne atanan Erkaya Yırık da “7 yıl olmuş Kayseri’ye atanalı. 7 yılda gerçekten güzel çalışmalar yaptık. Bu süre zarfının beş buçuk yılı Memduh Büyükkılıç Başkanımla geçti. 1 buçuk yılımda Mustafa Palancıoğlu Başkanımla geçti. Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç’la gerek mesai içerisinde, gerekse mesai dışında Ali Dağı’nda yürüyüşlerde hep beraberdik. İdarecilik pozisyonuyla, 30 yıllık deneyimiyle bize destek oldu. Valilik söz konusu olduğunda bana sürekli destek verdi” dedi.

Programda konuşan Vali Şehmus Günaydın ise, “Valimizle çalıştığımız süre içerisinde ortaya koyduğu çalışmalarla vatandaşımızın gönlünde taht kurduğunu büyük bir memnuniyetle gördük. Bu çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyor, çalışma hayatında başarılar diliyoruz”

Programın sonunda Elazığ Valiliği’ne atanan Erkaya Yırık’a çiçek takdim edildi.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ