KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KASKİ’DEN HACILAR’A 6 MİLYONLUK YATIRIM

12 YIL KESİNLEŞMİŞ CEZASI VARDI

KAYSERİ OSB DAVASINDA İLK DURUŞMA

KATİLLER HESAP VERMEYE DEVAM ETTİ

VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İLÇELERİN ‘DOĞAL GAZ’ YATIRIMLARI MERCEK ALTINA ALINDI

KADINA ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL

AK KADINLAR KADINA ŞİDDETİ LANETLEDİ

KAYSERİ BAROSU KADIN HAKLARI KOMİSYONU, KADINA ŞİDDETE ‘HAYIR’ DEDİ

GERİ DÖNÜŞÜM İLE DOĞA KORUNUYOR

SAHABİYE PROJESİ’NDE SON DURUM

BARAJLARIMIZ ALARM VERİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ PRAG’A GİTTİ

DURGUN:“HEPİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÖĞRETMEN ELİ VAR”  

ÖĞRETMEN BAŞKAN’IN 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' KUTLAMASI BÖYLE OLUR

Gürkan Ofis Mobilyaları

BÜNYAN HEYETİNDEN MEHMET ÖZHASEKİ'YE ZİYARET

ZİYARETTE ÖNCELİKLİ KONU DEVLET HASTANESİ'NİN, İLÇE İSTİHDAMINA SUNACAĞI KATKI OLDU

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Ak Parti Bünyan İlçe Başkanı Yıldıray Hakkı Koç, Bünyan Ziraat Odası Başkanı Lütfü Özsolak ve Bünyan Ticaret Odası Başkanı Naim Yavuz ile birlikte AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti.

Ziyarette öncelikli konu  teslim aşamasına gelen yeni Devlet Hastanesi'nin uzman hekim kadrosu, tefrişatı ve yeni iş imkanlarını da beraberinde getiren hastanenin, ilçe istihdamına sunacağı katkı oldu.

Heyette, her konuda kapılarını çalabileceklerini belirten AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki," Bünyan Belediye Başkanımız Özkan Altun, İlçe Başkanımız Yıldıray Hakkı Koç ve Bünyan Ekibi ile bir araya gelip #Bünyan’a değer katacak projeleri istişare ettik. Yeni hastane, ticaret merkezi, Bünyan Küçük Sanayi Sitesi, MYO, kapalı pazar yeri, millet bahçesi, yeni adliye sarayı ve Bahçelik sulama projesi gibi devlet yatırımlarının da içinde bulunduğu birçok projeyi ele aldık. Rabbim hayırla neticelendirmeyi nasip etsin." dedi.

Başkan Özkan Altun ise ziyarete ilişkin yaptığı değerlendirmede, "AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Özhaseki'yi ziyaret ederek, teslim aşamasına gelen yeni Devlet Hastanemizin ilçemize kazandırılmasında verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerimizi ilettik. Ziyarette; yeni hastane, ticaret merkezi, Bünyan Küçük Sanayi Sitesi, MYO, kapalı pazar yeri, millet bahçesi, yeni adliye sarayı ile Bahçelik sulama projesi gibi devlet yatırımlarının da içinde bulunduğu bir çok hizmeti istişare ettik. Tamamladığımız yatırımlarımız, devam eden ve 2021 için planladığımız projelerimiz ile kamu yatırımları üzerine kendilerine bilgi arz ettik." şeklinde konuştu.

Sayın Bakanın, her zaman olduğu gibi yine arz edilen tüm konular üzerinde hassasiyetle durduğunu belirten başkan Altun, "İlçemize gösterdikleri yakın alaka ve verdikleri desteklerden ötürü kendilerine şahsım ve ilçem adına şükranlarımı sunuyorum." dedi.