"BU ETKİNLİKLER BAŞKA ŞEHİDE YOK"
“Spor A.Ş. Bizim Okulda” etkinliklerine bu kez ERASMUS projesi kapsamında farklı ülkelerden ilimize gelen öğretmenler ve öğrenciler de katıldı
Tarih: 1.12.2018 11:55:47/ 390okunma / 0yorum

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından “Spor A.Ş. Bizim Okulda” etkinliklerine bu kez ERASMUS projesi kapsamında farklı ülkelerden ilimize gelen öğretmenler ve öğrenciler de katıldı. Yapılan etkinliklere hayran kalan misafirler, bu etkinliklerin başka şehirlerde olmadığını ifade ederek Kayserililerin şanslı olduğunu dile getirdiler.

Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu´nun ERASMUS Projesi ile Kayseri´ye davet ettiği Avrupa´nın çeşitli ülkelerinden gelen eğitmen ve öğrenciler ilk gün Kadir Has Kongre merkezinde gerçekleşen "Spor A.Ş. Bizim Okulda´´ projesine misafir oldu. Organizasyona katılan misafirlerle birlikte etkinlik boyunca dans ve spor aktivitesi gerçekleştirildi.

Ziyaretin ikinci gününde ise Kadir Has Stadyumu´nu gezen misafirlere öncelikle "Doğasında Hareket Var" sloganı ile gerçekleştirilen spor aktiviteleri hakkında sunumlar yapıldı. Öğretmen ve öğrencilere daha sonra ise Spor A.Ş. diyetisyeni tarafından "okul çağında beslenme" konusunda bilgiler verildi.

Kayseri ve Spor A.Ş.´nin etkinlikleri hakkında görüşlerini ifade eden öğretmen ve öğrenciler başka şehirlerde böylesi aktivitelerin olmadığını dile getirerek Kayserililerin şanslı olduğunu belirttiler.

Spor A.Ş. Genel Müdürü İbrahim Somtaş da ERASMUS projesi kapsamında şehrimize gelen eğitmen ve öğrencilere Spor A.Ş. etkinliklerine katıldıkları için teşekkür ederek gelecekte de bu tür projelere memnuniyetle ev sahipliği yapabileceklerini kaydetti.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: ETKİNLİKLER BAŞKA ŞEHİDE
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
22 Şubat 2019 Cuma
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL