KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KAYSERİ'DE UYUŞTURUCU OPERASYONU: 3 GÖZALTI

KARŞIYA GEÇEMEDİ

KAYSERİ'DEKİ KRİPTO PARA OPERASYONU

EVDE ÇIKAN YANGINI İTFAİYE SÖNDÜRDÜ

ZEHİR TACİRLERİNE OPERASYON

KABLO HIRSIZLARI DEMİR PARMAKLIKLAR ARDINDA

TARİHİ ESER KAÇAKÇISI’NA SUÇÜSTÜ

ÖNCE TEST ETTİ, SONRA ÇALDI

KAYSERİ'DE KRİPTO PARA OPERASYONU

JANDARMA 7 FAİLİ MEÇHUL HIRSIZLIK OLAYINI AYDINLATTI

İSTİNAT DUVARI ÇÖKTÜ, İŞ MAKİNESİ AŞAĞI DÜŞTÜ

KAYSERİ'DE ARANAN ŞAHISLARA OPERASYON: 9 GÖZALTI

PARK HALİNDEKİ ARAÇLARA BÖYLE ÇARPTI

POLİSTEN KAÇARKEN KAZA YAPTILAR

TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI

KABLO HIRSIZLARI YAKAYI ELE VERDİ

Anahtar Kelimeler: 0
Gürkan Ofis Mobilyaları

BOMBA İMHA UZMANINI İSYAN ETTİRDİ

Kayseri'de, İNŞAAT İŞÇİLERİNİN GELİŞİGÜZEL BIRAKTIĞI ÇANTALAR BOMBA İMHA UZMANINI İSYAN ETTİRDİ. 155 hattına vatandaşlar tarafından Kiçikapı Meydanında amele pazarı olarak bilinen yerde şüpheli paket olduğu ihbar edildi

Olay yerine gelen polis ekipleri, bankın altında bulunan çantanın çevresinde güvenlik önlemi aldı. Bu sırada diğer bankların altında da çantalar olduğu fark edildi ve güvenlik çemberi genişletildi.
İKİ TAŞ ATALIM NE OLACAĞINI GÖRELİM
Meraklı vatandaşları uyarmak için polis ekipleri çaba sarf ederken, çevrede toplanan meraklı vatandaşlardan biri, İki taş atalım ne olacağını görelim. Kesin içinde elbise vardır. Burada bekleyen inşaat işçileri bırakmıştır” dedi. Polis ekipleri ise, tedbiri elden bırakmadan bomba imha uzmanının çantaları kontrol etmesi gerektiği uyarısında bulundu.
Meraklı kalabalığın ‘Bir şey olmaz, Kayseri'de ne zaman bomba patladığı görülmüş?” demesi üzerine, çocuğu ile yoldan geçen bir vatandaş, Geçen gün Pınarbaşı ilçesinde bomba patlamadı mı? Develi'de de el bombaları bulundu. Onları unutuyor musunuz?” diye karşılık verdi.
Olay yerine çağırılan bomba imha uzmanı ise, bankların altındaki çantaları kontrol ederek, Ayıp ya ayıp. 50 sefer buradaki işçileri çantalarını böyle bırakmamaları için uyarıyoruz. Çantalarını buraya bırakarak kahvehanede oyun oynamaya gidiyorlar” diye tepki gösterdi.
Gerekli incelemelerin ardından meraklı kalabalık ve polis ekipleri olay yerinden ayrıldı.