KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KAYÜ 2021-2022 AKADEMİK DÖNEMİ AÇIŞ DERSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KAYSERİ’NİN ŞEFLERİ KAYMEK’TE YETİŞİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, İMAM HATİPLİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

BÜYÜKKILIÇ'TAN SANAT VE MESLEKİ EĞİTİM KURSLARINA ZİYARET

TALAS'TA İNGİLİZCE YABANCI DİL KURSLARI BAŞLADI

AHİLİK PROJESİ YARIŞMASI

DENEYAP ATÖLYESİ ÖĞRENCİ SEÇME SINAVI BAŞLADI

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÜCRETSİZ DANIŞANLIK

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR ÖĞRENCİLERİN DİLEK VE ŞİKAYELERİNİ DİNLEDİ

KAYMEK'TE YENİ EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI BAŞLADI

KOCASİNANLI GENÇLER GELECEĞE DAHA DONANIMLI HAZIRLANIYOR

KAYMEK GENÇLİK MERKEZLERİ YENİ DÖNEME HAZIR

MELMEK KURSLARI’NA YENİ DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI

AGÜ MİMARLIK’TAN ÇOCUK ATÖLYESİ

AGÜ MİMARLIK’TAN KARAHANTEPE’DE DİJİTAL BELGELEME VE MAKET ÇALIŞMASI

ARI YETİŞTİRİCİLERİNE SERTİFİKALARI VERİLDİ

Gürkan Ofis Mobilyaları

BİLGENESİL OKULLARI’NDAN 8.SINIF ÖĞRENCİLERİNE MEZUNİYET TÖRENİ

Bilgenesil Okulları 8.sınıf öğrencilerini gerçekleştirilen mezuniyet töreni ile liseye uğurladı. Ayrılık hüznünün yaşandığı tören, Pazar günü yapılacak LGS sınavı öncesi genç yüreklere  moral depolattı.

Pandemi kurallarına uyularak okul toplantı salonunda gerçekleştirlen törende lise kapılarını zorlayacak olan genç yüreklere seslenen Okul Müdürü Yahya Oybak öğrencilere “Her daim başarılarınızın takipçisi olacağız” dedi ve ekledi.   ‘Artık liseli oldunuz, hayatta liseli olmak ayrı bir duygu. Lise ve üniversite yıllarınızda sizlere başarılar diliyorum. Sizleri en yüksek yerlerde görmek istiyoruz. Bilgenesiller olarak sizlerin başarılarının takipçisi olacağız, hepinize başarılar diliyorum.”

Bilgenesil Okulları Eğitim Koordinatörü Ülkü Döngel’de umutlarla uğurladıkları öğrencilerine LGS sınavında ve bütün eğitim hayatlarında başarılar dileyerek şunları kaydetti.  “Çok kıymetli öğrencilerimiz 2020-2021 mezunları olarak buradasınız. Yoğun duygularla sizlerin karşısındayız. Sizler burada bir son yaşıyorsunuz ama sizin için bu son çok güzel bir başlangıç olacak. Önünüzde başarılarla dolu güzel bir hayat var. Her zaman söylediğim gibi en iyisi olmayabilirsiniz ama en iyisi için gayret göstermek zorundasınız. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Bilgenesiller olarak önce iyi insan olma vasfını kaybetmeyin. Hafta sonu gireceğiniz LGS 2021 sınavında sizlere başarılar diliyoruz."

Konuşmaların ardından öğretmenler, öğrenciler ve idareciler birlikte mezuniyet pastası kestiler. Mezuniyet töreni öğrencilerin kep atmalarıyla son buldu.