KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KAYÜ 2021-2022 AKADEMİK DÖNEMİ AÇIŞ DERSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KAYSERİ’NİN ŞEFLERİ KAYMEK’TE YETİŞİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, İMAM HATİPLİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

BÜYÜKKILIÇ'TAN SANAT VE MESLEKİ EĞİTİM KURSLARINA ZİYARET

TALAS'TA İNGİLİZCE YABANCI DİL KURSLARI BAŞLADI

AHİLİK PROJESİ YARIŞMASI

DENEYAP ATÖLYESİ ÖĞRENCİ SEÇME SINAVI BAŞLADI

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÜCRETSİZ DANIŞANLIK

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR ÖĞRENCİLERİN DİLEK VE ŞİKAYELERİNİ DİNLEDİ

KAYMEK'TE YENİ EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI BAŞLADI

KOCASİNANLI GENÇLER GELECEĞE DAHA DONANIMLI HAZIRLANIYOR

KAYMEK GENÇLİK MERKEZLERİ YENİ DÖNEME HAZIR

MELMEK KURSLARI’NA YENİ DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI

AGÜ MİMARLIK’TAN ÇOCUK ATÖLYESİ

AGÜ MİMARLIK’TAN KARAHANTEPE’DE DİJİTAL BELGELEME VE MAKET ÇALIŞMASI

ARI YETİŞTİRİCİLERİNE SERTİFİKALARI VERİLDİ

Gürkan Ofis Mobilyaları

BİLGENESİL OKULLARI'NDA LGS MORAL ETKİNLİĞİ

DÖNGEL, “ÖĞRENCİLERİMİZİN HEP YANINDAYIZ”

Özel Bilgenesil Okulları Liselere Geçiş Sistemi (LGS)Sınavı öncesi öğrencilerine moral etkinliği düzenledi. Etkinlikte öğrenci ve öğretmenler birlikte kahvaltı yaptılar.

Binlerce öğrencinin ter dökeceği LGS sınavına sayılı günler kaldı. 6 Haziran günü gerçekleşecek sınav öncesi öğrencilerinin moralini yüksek tutmak isteyen Özel Bilgenesil Okulları yönetici ve öğretmenleri kahvaltı etkinliği düzenledi. Düzenlenen etkinliğe yöneticiler, öğretmenler ve sekizinci sınıf öğrencileri katıldı.

Etkinlikte konuşan Bilgenesil Okulları Eğitim Koordinatörü Ülkü Döngel şunları kaydetti.  "6 Haziranda gerçekleşecek 2021LGS'ye sayılı günler kaldı. Bu süreçte çocuklarımızın moral ve motivasyona oldukça ihtiyacı var. Bu nedenle bugün kahvaltı etkinliği düzenledik. Çocuklarımız sınav hazırlık ortamından biraz olsun uzaklaşıp birlikte keyifli vakit geçirdiler, moral motivasyon buldular, önümüzdeki haftada  da bir takım etkinlikler planlamaktayız. Yoğun ve verimli bir eğitim öğretim dönemi geçirdik. Öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve bizlerin her daim yanında olan velilerimiz çok emek verdiler" dedi.

Başarılarının daim olmasını dilediklerini söyleyen Ülkü Döngel, "Çocuklarımız ve bizler yoğun  verimli bir eğitim ve öğretim dönemi geçirdik. Pandemiden dolayı farklı bir dönem yaşadık, bu süreçte bizler "DYK"lar ve  bakanlığımızın tanıdığı yüz yüze eğitim imkanları sayesinde sekizinci sınıflarımızla kesintisiz bir  eğitim öğretim yılı geçirdik. Gerek rehberlik servisimiz ve danışman öğretmenlerimiz gerekse öğretmen arkadaşlarımız hepsi çok emek verdiler, çocuklarımız çok gayret gösterdiler. Yavaş yavaş sona yaklaştık. Son günlerimizde sabahları yine LGS provası şeklinde seri denemeler gerçekleştiriyoruz, bunların hepsi çok kaliteli yayınlar. Öğleden sonra ise bu denemelerle ilgili öğrencilerimizin çözemediği sorular, yanlış soruları ya da boş sorularına birebir dönüş imkanı sağlıyoruz. Öğretmen arkadaşlarımız ve bizler çocuklarımızın her zaman yanındayız."

Son olarak Ülkü Döngel öğrencilerine güvendiğini ve hep yanlarında olduklarını belirterek sınavda başarılar diledi.