KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

DKMP EKİPLERİ ÖĞRENCİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN ‘EĞİTİM’ AÇIKLAMASI

ERÜ’DE FEYYAZ SELÇUK SAN ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU’NUN TEMELİ ATILDI

DEVELİ'DE İLKÖĞRETİM HAFTASI ETKİNLİKLERİ

BÜYÜKŞEHİR'DEN LEZZETİN ANAVATANINDA 'PASTIRMA' KURSU

BAŞKAN YALÇIN'DAN ÖĞRENCİLERE 'GÜNLÜK' SÜRPRİZİ

5. BİLİM ŞENLİĞİ BAŞLIYOR

İLKÖĞRETİM HAFTASI’NDA OKUL ZİLİNİ VALİ GÜNAYDIN ÇALDI

TOMARZA'DA İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI

KOCASİNAN AKADEMİ'DE YENİ DÖNEM BAŞLADI

KAYSERİ'DE 'PASTIRMA DOĞRAMA VE SUNUM TEKNİKLERİ KURSU' AÇILACAK

REKTÖR PROF.DR. KARAMUSTAFA STAJYER ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI

KAYSERİ'DE 308 BİN 728 ÖĞRENCİ DERS BAŞI YAPTI

KAYSERİ OSB ÖZEL TEKNİK KOLEJİ 2021-2022 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINI TÖRENLE AÇTI

OTOBÜS ŞOFÖRLERİNE HİZMET İÇİ EĞİTİM

BİR İLKOKUL ÖĞRENCİSİNİN ÇANTASI EN UCUZ 200 TL’YE DOLUYOR  

Anahtar Kelimeler: BİLGENESİL OKULLARI
Gürkan Ofis Mobilyaları

BİLGENESİL OKULLARI´NA,

CAMBRİDGE ÜNİVERSİTESİ´NDEN BAŞARI SERTİFİKASI

2018-2019 eğitim-öğretim döneminde bünyesine ilkokul ve anaokulu öğrencilerini de dâhil eden Bilgenesil Okulları, özgün ve tematik eğitim modelindeki eğitimin meyvelerini almaya devam ediyor. Yabancı dil eğitiminde de adını başarıyla duyuran Bilgenesil Okulları´na şimdi de Cambridge Üniversitesi başarı plaketi ve sertifikası verdi.

Yeni binasında anaokulu, ilkokul ve ortaokul olarak hizmetine devam eden ve her geçen gün yaptığı çalışmalarla eğitim camiasından takdir alan Bilgenesil Okulları şimdi de yabancı dil eğitimindeki başarısıyla göz kamaştırıyor.

Ülkü-Hüseyin Döngel yönetiminde özgün ve tematik anlayışıyla eğitim veren Bilgenesil Okulları´nın yabancı dilde göstermiş olduğu başarı, karşılıksız kalmadı. 2017-2018 eğitim ve öğretim döneminde Cambridge Üniversitesi Sınavı´na hazırlıkta göstermiş olduğu başarıdan dolayı Bilgenesil Okulları´na teşekkür plaketi ve sertifikası verildi.

Eğitim camiası tarafında da takdirle karşılanan bu başarının 2018-2019 eğitim-öğretim yılında da devam edeceğini belirten Bilgenesil Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Döngel ?Okulumuz kendine özgü geliştirdiğimiz özgün ve tematik eğitim modeli ile başarılarına her geçen yıl bir yenisini daha katıyor. Bireysel eğitim sistemi, sanat ve kültürel etkinlikleri ile adını duyuran okulumuz, şimdi de yabancı dil konusundaki başarıları ile ön plana çıkmıştır. İngilizce derslerimiz dört dil yeteneğini geliştirme noktasında işleniyor ve öğrencilerimiz dört dil yeteneğinde de başarılarını kanıtlamaya devam ediyorlar. Bu başarıda öğretmenlerimizin de büyük emeklerinin olduğunu belirtmek isterim. İngilizce zümremize de bu konuda teşekkürlerimi sunarım? dedi.

Konu hakkındaki açıklamanın ardından yabancı dil öğretmenleri başarı sertifikası ve plaketini Bilgenesil Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Döngel´e takdim ettiler.

Haber: Mustafa Gürbüz