KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ERDOĞAN, MEDENİYETLERİN BEŞİĞİ KAYSERİ’Yİ DE ÖRNEK GÖSTERDİ

BÜYÜKKILIÇ: “KAYSERİ 6 BİN YILLIK TARİHİYLE ADETA AÇIK HAVA MÜZESİDİR”

ÖZHASEKİ’DEN BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’A ZİYARET

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZİYARETİNDE HAYIRSEVERLERİN DE KATILIMIYLA KAPSAMLI BİR TOPLANTI YAPILDI.

MELİKGAZİ NİKÂHTA 21. YÜZYILIN 21. YILININ 21. GÜNÜ YOĞUNLUĞU

28 NİKAH KIYILDI

KOCASİNAN’DA İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİN SOĞUK KIŞ GÜNÜNDE GÖNÜLLERİ ISINDI

GÖNÜLLERE DOKUNAN HİZMETLER

‘SPORCU FABRİKASI’ ADIM ADIM İLERLİYOR

“GENÇLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

BAŞKAN ÖZDOĞAN İLÇE PAZAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ

SIRAYA GİRMEYE GEREK YOK

BAŞKAN PALANCIOĞLU, 2020 YILI HİZMETLERİ HAKKINDA İYİ PARTİ YÖNETİM KURULU BİLGİLENDİRDİ

2020 YILINDA YAPMIŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLER REKOR SEVİYESİNDEYDİ

SEYİR EVLERİ KONAKLAMA’YA ÇANTANIZI ALIN GELİN!

SEYİR EVLERİ KONAKLAMA YÖN. KUR. BŞK. DURAN: “SEYİR EVLERİ, HER ANINIZDA SİZLERİ BEKLİYOR”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, AK PARTİ GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şubat ayı sonunda il kongrelerimizin hepsini bitirmeyi planlıyoruz”

CABBAR BAŞKAN’DAN KİMSESİZ KADINA EV TAŞIMA DESTEĞİ

HEMŞERİLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

BÜYÜKKILIÇ, AK PARTİ KAYSERİ KADIN KOLLARI’NIN YENİ YÖNETİMİNİ KABUL ETTİ

“CUMHURBAŞKANIMIZIN GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ DEDİĞİ BU OLSA GEREK”

BAŞKAN-HAYIRSEVERLER EL ELE, HİZMET ŞAHANE

HAYIRSEVERLER İŞBİRLİĞİYLE KOCASİNAN’A 3 YENİ OKUL

HACILAR’DA ZABITA EKİPLERİ FIRIN VE BAKKALLARDA DENETİM YAPTI

ÖZDOĞAN: HALKIMIZIN SAĞLIĞI HER ŞEYDEN ÖNEMLİ

YALÇIN: “ÇALIŞMALARIMIZA KATKI KOYANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ BİZE BİLDİRİN!

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN ‘MEZARLIK VE DEFİN’ AÇIKLAMASI

“KAMUOYUNUN ZİHNİNİ BULANDIRMAK DOĞRU VE ANLAMLI DEĞİL”

BAŞKAN PALANCIOĞLU, MHP YÖNETİM KURULUNA 2020 YILINDA YAPILAN HİZMETLERİ ANLATTI

“MELİKGAZİ BELEDİYESİ OLARAK PANDEMİYİ FIRSATA ÇEVİRDİK”

Gürkan Ofis Mobilyaları

BEM-BİR-SEN GENEL BAŞKANI’NDAN BÜYÜKKILIÇ’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

“KARDEŞLERİMİZLE BİR AİLE ANLAYIŞI İÇERİSİNDE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu beraberindeki heyet ile birlikte Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret etti. Genel Başkan Uslu, Başkan Büyükkılıç’ın emekçilerin her zaman yanında olduğunu söyleyerek, teşekkür etti.

Bem-Bir-Sen Kayseri Şube Başkanı Mehmet Karakaş ile birlikte Başkan Büyükkılıç’ı makamında ziyaret eden Genel Başkan Uslu, Başkan Büyükkılıç ile istişarelerde bulundu. Ziyarette Büyükkılıç’ın bugüne kadar çalışanlarla, memurlarla, emekçilerle dayanışma içerisinde olduğunu ifade eden Uslu, Başkan Büyükkılıç’ın hiçbir çalışanın sıkıntı çekmesine müsaade etmediğini söyleyerek, Başkan Büyükkılıç’a teşekkürlerini iletti. Uslu konuşmasına şöyle devam etti: “Bem-Bir-Sen olarak, Kayseri Şube Teşkilatımız, gençlik kollarımız, kadın kollarımız olarak nezaket ziyaretine geldik. Kayseri’de memurlarımız, çalışanlarımız. Yerel yönetimlerde çalışanlarımız olarak, memnunuz. Sayın başkanın da bugüne kadar çalışanlarla, memurlarla emekçilerle hem hal olarak, dertleriyle her zaman yanlarında olarak ve sıkıntı çekmelerine müsaade etmedi. Bizlere hakikaten bugüne kadar huzurlu çalışma ortamı sundu. Biz pazar günü İzmir’deydik. Ondan evvelki günler Elazığ, Malatya’daydık. Ondan önceki gün de Giresun da. Nerede sıkıntı olursa milletimizin dertleri orada milletimizle hemhal olmaya, acıları paylaşmaya gidiyoruz. Yardımlarımızı götürüyoruz. Büyükşehir Belediyemize de, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımıza kadim şehrimiz olan Kayserimizin başkanına teşekkür etmeye geldik. Bem-Bir-Sem üyeleri adına, Memur-Sen bir milyon üyesi adına Genel Başkan olarak haseten teşekkür ediyorum. Bundan sonra daha güzel işleri birlikte, Kayserimize, Türkiyemize hizmet edeceğimiz inancıyla Allah razı olsun diyorum. Bizi de kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum”

Ziyarette konuşma yapan Başkan Büyükkılıç ise, “ Kayserimize hoş geldiniz. Sefalar getirdiniz. Öncelikle az önce İzmir’de olduklarını ifade ettiler. Daha öncede Elazığ ve Giresun’dalarmış. Nerede bir sıkıntı var, onu paylaşmak suretiyle oradalar. Mümine, Müslümana her şeyden önce yakışan bu. İşin sendika boyutu vardır, işin memur boyutu vardır. İşte biz sizin sendikacılık anlayışınızı bunun için seviyoruz. Onun için büyümenizi istiyoruz. Onun için sizi herkesin anlamasını, bu anlayışınıza sahip çıkmanızı istiyoruz. Bunu da sağlayacak olan bu çalışmayı yapacak kardeşlerimizin, örnek ve önder davranışları. O açıdan ben sağ duyulu sendikacılık anlayışı ile bir araya gelmiş bu güzide topluluğun Cenabı Allah huzurumuzu, birliğimizi bozmasın ve sayınızı da artırsın diye dua ve temenni de bulunuyorum. Çünkü, bazı değerlerin kaybedilince kıymeti anlaşılıyor. Allah kaybedenlerden eğlemesin” dedi.

Kayseri’de uyum kültürü çerçevesinde çalışmalar yaptıklarını dile getiren Başkan Büyükkılıç, konuşmasına şöyle devam etti: “ Siz kendinizi iyi ifade ederseniz, gerçekten sendikacılık ruhunu insani ve inancımızla, milli değerlerimizle bütünleşen anlayış içerisinde götürürseniz, yöneticiler değişse de sizin birlikteliğiniz değişmez. Allah’ın izniyle inanıyorum ve düşünüyorum. Burada zaten uyum kültürü içerisinde çalışmalarımızı yapıyoruz. Yasal çerçevede verilebilecekleri, yapılabilecekleri azamisini yapmaya gayret ediyoruz. Bütün bunların yanında kaynaklarımızı göz ardı etmemiz gerekiyor. Çünkü burayı sürdürebilir hale getirmek, yönetmek hepimizin yapıcı yaklaşımıyla söz konusu olacaktır. O açıdan her şeyden önce sizlere teşekkür ediyorum. Burada kardeşlerimizle bir aile anlayışı içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Eğitimi önemsediğinizi biliyoruz. Memur-Senimizin ruhunda bu var. Bu konuda daha samimi, daha gayretli olur. Salt bir diğer sendikacılık anlayışlarında olan ücret sendikacılığından öte işin sendika boyutunu, eğitim boyutunu, milli değerlere bağlılık boyutunu asla göz ardı etmemiz gerektiğini de bir abiniz olarak, müsaadenizle tavsiye etmek istiyorum. Eğitim odaklı, orada kaygısı olan insanlığa hizmeti adeta bir sevda olarak gören yaklaşım içerisinde olursanız, o birliktelik sürüyor, devam ediyor”

Ziyarette, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu, göstermiş olduğu misafirperverlik ile desteklerinden dolayı Başkan Büyükkılıç’a nostaljik radyo ve içerisinde Türk bayrağı olan bir çerçeve takdim etti.

Başkan Büyükkılıç ise, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu’ya Sarız el dokuma kilimi ve çini işlemeli porselen tabak hediye etti.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ