KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KASKİ’DEN HACILAR’A 6 MİLYONLUK YATIRIM

12 YIL KESİNLEŞMİŞ CEZASI VARDI

KAYSERİ OSB DAVASINDA İLK DURUŞMA

KATİLLER HESAP VERMEYE DEVAM ETTİ

VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İLÇELERİN ‘DOĞAL GAZ’ YATIRIMLARI MERCEK ALTINA ALINDI

KADINA ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL

AK KADINLAR KADINA ŞİDDETİ LANETLEDİ

KAYSERİ BAROSU KADIN HAKLARI KOMİSYONU, KADINA ŞİDDETE ‘HAYIR’ DEDİ

GERİ DÖNÜŞÜM İLE DOĞA KORUNUYOR

SAHABİYE PROJESİ’NDE SON DURUM

BARAJLARIMIZ ALARM VERİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ PRAG’A GİTTİ

DURGUN:“HEPİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÖĞRETMEN ELİ VAR”  

ÖĞRETMEN BAŞKAN’IN 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' KUTLAMASI BÖYLE OLUR

Gürkan Ofis Mobilyaları

BAŞKAN YALÇIN’IN SOSYAL MEDYA BULUŞMALARI SÜRÜYOR

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın sosyal medyadan takipçileri ile buluşmaya devam ediyor. ‘Başkan Beyaz Masada’ adı altında gerçekleştirilen uygulamada yine takipçilerinin karşısına geçen Başkan Yalçın hem sohbet etti hem de gelen istek ve talepleri değerlendirdi.

Programa katılıp görüş, öneri ve isteklerini ileten vatandaşlara teşekkür eden Başkan Yalçın, “Her bir katılımcımız birer belediye gönüllüsü olarak çevrelerinde gördükleri aksaklıkları veya görüş ve önerilerini bize aktarıyorlar. Daha iyi ve verimli hizmet için karşılıklı iletişim sağlamış oluyoruz. Gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Programın başında yaz döneminde yapılan çalışmaları özetleyen Başkan Yalçın, Ali Dağı Füniküler Hattı, Millet Bahçesi ve raylı sistem Anayurt hattı gibi büyük projeler başta olmak üzere ağaçlandırma ve yeşil alan, yol bakım onarım, kırsal hizmetler ve kültür sanat etkinlikleri hakkında kısa bilgiler verdi.

Daha sonra takipçilerden gelen soruları cevaplayan Başkan Yalçın, kentsel dönüşüm, yol, park bahçe, spor sahası, kanalizasyon, otobüs seferleri, öğretmen ve okul ihtiyaçları gibi çok geniş bir yelpazede bilgiler sundu.

Çok sayıda tebrik ve teşekkür mesajının geldiği programda Başkan Yalçın ayrıca öğrencilere dağıtılan günlükten de bahsetti.

Çocuklara yazma ve okuma alışkınlığı kazandırmak amacında olduklarını dile getiren Başkan Yalçın, bu amaçla hazırlattıklarını günlük defterini okullara dağıtmaya başladıklarını kaydetti.