KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KASKİ’DEN HACILAR’A 6 MİLYONLUK YATIRIM

12 YIL KESİNLEŞMİŞ CEZASI VARDI

KAYSERİ OSB DAVASINDA İLK DURUŞMA

KATİLLER HESAP VERMEYE DEVAM ETTİ

VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İLÇELERİN ‘DOĞAL GAZ’ YATIRIMLARI MERCEK ALTINA ALINDI

KADINA ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL

AK KADINLAR KADINA ŞİDDETİ LANETLEDİ

KAYSERİ BAROSU KADIN HAKLARI KOMİSYONU, KADINA ŞİDDETE ‘HAYIR’ DEDİ

GERİ DÖNÜŞÜM İLE DOĞA KORUNUYOR

SAHABİYE PROJESİ’NDE SON DURUM

BARAJLARIMIZ ALARM VERİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ PRAG’A GİTTİ

DURGUN:“HEPİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÖĞRETMEN ELİ VAR”  

ÖĞRETMEN BAŞKAN’IN 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' KUTLAMASI BÖYLE OLUR

Gürkan Ofis Mobilyaları

BAŞKAN PALANCIOĞLU ÖZEL ÖĞRENCİLERİN MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDI

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, İstiklal Özel Eğitim Meslek Okulu’nda gerçekleştirilen mezuniyet törenine katılarak mezun öğrencilere lisanslı Kayserispor tişörtü hediye etti.

İstiklal Özel Eğitim Meslek Okulu’ndan düzenlenen mezuniyet törenine Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nun yanı sıra Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan, Melikgazi İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Kaya ve aileler katıldı.

İstiklal Özel Eğitim Meslek Okulu’nun özel bir okul olduğunu ve mezun olan tüm öğrencilere başarılar dilediğini belirten Başkan Dr. Palancıoğlu sözlerini şöyle sürdürdü “Yaptığı proje ve etkinliklerle adından sıkça söz ettiren İstiklal Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezinde düzenlenen mezuniyet törenine katıldık. Bu okul özel bir okul. Kardeşlerimiz bugün mezun oluyor. Rabbim onlara hayırlı güzel yazgı yazsın. Öğretmenlerimiz çok zor bir görevi yerine getiriyor ama en çok da annelerimizin işi zor. Onların eğitim süreci bitmeden devam ediyor. Kendilerine emekleri ve özverileri için çok teşekkür ederiz. Kaymakamlığımız ile birlikte bu okul ve diğer tüm ihtiyacı olan okullarımızın hizmetini yapıyoruz. 300'e yakın okul var hepsi kıymetli ama bu okulumuz bizim için daha özel. Bu kapsamda çocuklarımızın mezuniyetini tebrik eder hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Öğrencilere diplomalarını veren Başkan Dr. Palancıoğlu mezun olan öğrencilere Kayserispor tişörtü hediye ederek onlarla birlikte kep fırlattı.