KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KASKİ’DEN HACILAR’A 6 MİLYONLUK YATIRIM

12 YIL KESİNLEŞMİŞ CEZASI VARDI

KAYSERİ OSB DAVASINDA İLK DURUŞMA

KATİLLER HESAP VERMEYE DEVAM ETTİ

VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İLÇELERİN ‘DOĞAL GAZ’ YATIRIMLARI MERCEK ALTINA ALINDI

KADINA ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL

AK KADINLAR KADINA ŞİDDETİ LANETLEDİ

KAYSERİ BAROSU KADIN HAKLARI KOMİSYONU, KADINA ŞİDDETE ‘HAYIR’ DEDİ

GERİ DÖNÜŞÜM İLE DOĞA KORUNUYOR

SAHABİYE PROJESİ’NDE SON DURUM

BARAJLARIMIZ ALARM VERİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ PRAG’A GİTTİ

DURGUN:“HEPİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÖĞRETMEN ELİ VAR”  

ÖĞRETMEN BAŞKAN’IN 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' KUTLAMASI BÖYLE OLUR

Gürkan Ofis Mobilyaları

BAŞKAN PALANCIOĞLU ÖZ SAĞLIK-İŞ SENDİKASI GENEL KURULUNA KATILDI

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Öz Sağlık-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurulu toplantısına katıldı.

Öz Sağlık-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurulu toplantısına iştirak eden Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu; Pandemi döneminde özellikle sağlıkçıların etkin rol aldıklarını ve Melikgazi Belediyesi olarak sağlıkçılara her zaman destek olduklarının altını çizerek şöyle konuştu "Genel başkanımız sağlık konusunda detaylı bilgiler verdi. Bende detaylı bilgi sahibi oldum. Sağlık konusunda hem Talas'taki başkanlığımız döneminde hem de şuan Melikgazi'mizde aile sağlık merkezleri konusunda çalışmalarımız ve hizmetlerimiz oldu. Şuanda yapacağımız birçok sağlık tesisimiz var. 2 Temmuz'da hayırseverimiz ve belediyemiz ile yaptığımız bir sağlık tesisimizi hizmete açıyoruz. Şuanda devam eden 5 tane aile sağlık merkezi inşaatımız var. Görev süremiz dolana kadar tüm aile sağlık merkezi ihtiyaçlarını karşılamak istiyorum. Pandemi döneminde İl Sağlık Müdürlüğümüze destek verdik. Birçok hasta yatağı ve sağlık kabinleri hizmeti verdik. Türkiye'de sağlık hizmetlerinin son 20 yılda nereden nereye geldiğini çok iyi bilenlerdenim. Özellikle sağlık turizminin artmış olması, sağlık hizmetlerimizin kalitesinin ne kadar arttığının göstergesi. Tüm sağlık çalışanlarımıza emekleri için teşekkür ederim. Pandemi döneminde hayatını kaybetmiş tüm sağlık çalışanlarımıza Rabbimden rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun."

200 bin üyeyi temsil eden, Kayseri'de 2.500 üyesi olan Öz Sağlık-İş'in ilk genel kurulunun hayırlı olmasını dileyen Başkan Dr. Palancıoğlu, "Bizler belediyeler olarak HAK-İŞ ve bağlı tüm sendikalarına elimizden geldiğince destek olmaya devam edeceğiz. Cenabı Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Hepimizi ülkemize en iyi şekilde hizmet edenlerden eylesin." diye konuştu.