KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KASKİ’DEN HACILAR’A 6 MİLYONLUK YATIRIM

12 YIL KESİNLEŞMİŞ CEZASI VARDI

KAYSERİ OSB DAVASINDA İLK DURUŞMA

KATİLLER HESAP VERMEYE DEVAM ETTİ

VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İLÇELERİN ‘DOĞAL GAZ’ YATIRIMLARI MERCEK ALTINA ALINDI

KADINA ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL

AK KADINLAR KADINA ŞİDDETİ LANETLEDİ

KAYSERİ BAROSU KADIN HAKLARI KOMİSYONU, KADINA ŞİDDETE ‘HAYIR’ DEDİ

GERİ DÖNÜŞÜM İLE DOĞA KORUNUYOR

SAHABİYE PROJESİ’NDE SON DURUM

BARAJLARIMIZ ALARM VERİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ PRAG’A GİTTİ

DURGUN:“HEPİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÖĞRETMEN ELİ VAR”  

ÖĞRETMEN BAŞKAN’IN 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' KUTLAMASI BÖYLE OLUR

Gürkan Ofis Mobilyaları

BAŞKAN PALANCIOĞLU KAYSERİ LİSESİ MEZUNLARI BULUŞMASINA KATILDI

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Lisesi’nin “128. Kuruluş Yılı Mezunlar Buluşması" etkinliğine katıldı.

Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Lisesi Bahçesinde gerçekleştirilen etkinlikte, Kayseri Liseliler Dayanışma ve Yardımlaşma Platformu (KAYLİSDER) üyeleri başta olmak üzere törene katılan mezunlar ile sohbet ederek, bu tür etkinliklerin aslında toplumsal birliğe, barışa ve dayanışmaya katkı sağladığını kaydetti.

Kendisi de Kayseri Lisesi mezunu olan Başkan Dr. Palancıoğlu, “Mezun olduğum Kayseri Lisesi öğrencileri Sakarya Savaşında son yıl mezun veremeyerek hepsi şehit olmuştur. Benim mezun olduğum sene çok rekabetçi başarılı bir liseydi. Öylede devam ediyor. Kayseri Lisesinin yetiştirmiş olduğu devlet adamları, sanatçılar, akademisyenler, mühendisler, yargı, askeri, eğitim alanında ülkenin kurulmasında büyük rol oynamışlardır. Bugün dahi birçok mezun önemli görevlerde bulunmaktadır. Dolayısı ile Türkiye’nin gelişmesine ve kalkınmasına katkı sağlamaktadırlar. Her zaman başarılı mezunları ve başarıları ile anılmıştır. Mezunu olmaktan daima gurur ve mutluluk duyduğum Kayseri Lise'mizin ve tüm eğitim camiasının yanındayız.”

Başkan Dr. Palancıoğlu, Kayseri Liseliler Dayanışma ve Yardımlaşma Platformunun son derece önemli bir misyonu ve vizyonu bulunduğunu ve bu mutlu birlikteliği sağlayan dernek yöneticilerine teşekkür ettiğini ifade ederek, davetlilere Melikgazi Belediyesince hazırlanan aşure ve sucuk ekmek ikramında bulunduklarını söyledi.