KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

EN KAPSAMLI 'ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ' HİZMETE BAŞLIYOR

Vali Günaydın: “Engelli vatandaşlarımızın başarıları ile gurur duyuyoruz"

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR 18 MESLEK ODASI TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

KAYSERİ 4. KİTAP FUARI KAPILARINI AÇIYOR

MELİKGAZİ’DE 10. OKULUN YAPIMI BAŞLIYOR

YOLCU OTOBÜSLERİNE 'KIŞ LASTİĞİ' DENETİMİ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’DAN ‘GÖĞDERE YOLU’ MÜJDESİ

17. NOTER TACETTİN VELİ MAHALLESİ’NDE AÇILDI

YENİDOĞAN MAHALLESİNE YENİ AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ

MELİKGAZİ'DE İMARSIZ YAPILARA GEÇİT VERİLMİYOR

ÖZDOĞAN: “TÜM EKİBİMİZLE GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ YAHYALI’DA

ULAŞIMDA ÇEVRECİ BİR HİZMET DAHA

TALAS BELEDİYESİ’NDE 'KEPEZ' ZİRVESİ

 ‘KAZANCILAR ÇARŞISI TURİST ÇEKSİN GAYRETİ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Gürkan Ofis Mobilyaları

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR GÜNEŞLİ’DE

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Güneşli Mahallesi’ni ziyaret edip, öğrencilerle bir araya geldi.

Okul ziyaretinde öğrencilerin yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar,  etkinliklere eşlik ederek, çocuklarla hem eğlendi hem de onlara çeşitli hediyeler dağıttı.                                            

Büyük bir ustalıkla öğrencilerin saçlarını kesen ve ebru sanatı icra eden Başkan Çolakbayrakdar, performansıyla göz doldururken;  çocuklarla tek tek ilgilenip, keyifli sohbetler gerçekleştirdi.

İlçede yaşayan çocuklar için birbirinden önemli hizmetlere ve projelere imza attıklarını ve onlar için pozitif ayrımcılık yaptıklarını belirterek “Yapmış olduğumuz bütün çalışmalar, geleceğimizin teminatı yavrularımız içindir” değerlendirmesinde  bulunup şunları kaydetti.   “Kırsal mahallelerimizden biri olan Güneşli Mahallemizde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzle birlikte geliştirilen TÜBİTAK Projesi kapsamında okul okul gezmeye devam ediyoruz. Burada meslek lisesi öğrencilerimiz hem pratik yapma imkanı bulurken hem de köylerimizdeki çocuklarımızı değişik etkinliklerle eğlendiriyor ve onların yüzlerini güldürüyor. Yavrularımız, farklı bir gün yaşıyor. Bu noktada herkesin yüzü gülüyor. Sıklıkla belirttiğim gibi ’Çocuk gülerse dünya güler’ anlayışıyla çocuklarımızı güldürmek ve mutlu etmek bizleri keyiflendiriyor. Herkese sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Çocuklarımızın yüzünü güldürme noktasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bizler biliyoruz ki; gençlerimiz ve çocuklarımız, bu ülkenin teminatıdır. Bundan dolayı Türkiye’yi muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarmak için daha donanımlı gençlerin yetişmesine katkı sağlıyoruz. Böylelikle gençlerimiz, güçlenen, büyüyen Kayseri’nin ve Türkiye’nin istikbali olacak”         

Başkan Çolakbayrakdar daha sonra  Güneşli Ortaokulu öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerin öğle yemeğinde onlarla sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, okul öğretmenlerinin taleplerini dinledi.

Okul ziyaretinde Başkan Çolakbayrakdar’a, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahameddin Karaköse, Belediye Başkan Yardımcısı İlyas Yıldırım ile ilgili birim müdürü eşlik etti.