KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

OSB YÖNETİM KURULU’NDAN ‘SAVURGANLIK’ İDDİALARINA SAVUNMA

“VERİLEN HABER GERÇEĞİ YANSITMIYOR”

BELLONA SANDALYE VE YATAK FABRİKASI AÇTI

GÜLAL: HOLDİNGİMİZ AKTİF OLARAK YÜZDE 90 SEVİYESİNDE BÜYÜDÜ

BÜYÜKŞEHİR’DEN SERVİSÇİ ESNAFINA 1 MİLYON TL’LİK DESTEK

SERVİS ESNAFINDAN 1 YIL VİZE ÜCRETİ ALINMAYACAK

BÜYÜKŞEHİR’İN ‘KAR’ TİMİ, İLÇEDE KAPALI YOL BIRAKMIYOR

87 MAHALLE YOLU ULAŞIMA AÇILDI

BAŞKAN PALANCIOĞLU'NDAN MİLLETVEKİLLERİNE BRİFİNG

2020 YILINDA YAPILAN HİZMETLERİ ANLATTI

KOCASİNAN’IN KENTSEL DÖNÜŞÜMÜYLE 336 AİLE,

YENİ EVLERİNİN HEYECANINI CANLI YAYINLA YAŞAYACAK

MELİKGAZİ'DE FAALİYET RAPORU İÇİN HİZMET İÇİ EĞİTİM

“MELİKGAZİ OLARAK ÖĞRENMEYE VE ÖĞRETMEYE DEVAM EDİYORUZ”

BÜYÜKŞEHİR’DE ‘YEŞİLHİSAR’ TOPLANTISI

“BÜTÜN İLÇELERİMİZİN DOĞAL GÜZELLİKLERİ ÖNEMLİ”

KTO BAŞKANI GÜLSOY BABASINI HAKK’A UĞURLADI

95 YAŞINDA HAYATA VEDA EDEN HACI MEHMET GÜLSOY DUALARLA HAKK’A UĞURLANDI

ASKON, MHP İL BAŞKANI TOK’U ZİYARET ETTİ

BİZLER GÖNÜL İNSANLARIYIZ

KAYSERİSPOR TRANSFERDE GÖZÜNÜ KARARTTI

TEMSİLCİMİZ, MATTHİAS FANİMO KULÜBÜNE TEKLİFTE BULUNDU

HES KODU SAYESİNDE ‘RİSKLİ’ KİŞİLERE İZİN VERİLMEDİ, GÜVENLİ ULAŞIM SAĞLANDI

“KAYSERİ İYİ NOKTAYA GİDİYOR AMA YETMEZ”

BAŞKAN PALANCIOĞLU, KARLA MÜCADELE İÇİN SAHADAYDI

“EKİPLER 7/24 ESASINA GÖRE GÖREV YAPACAK”

DEVELİ’DE CAMİYE YILDIRIM DÜŞTÜ

YILDIRIMIN DÜŞME ANI KAMERAYA YANSIDI

KAYSERİ EMNİYETİ KADES VE UYUMA PROJELERİ İLE TEK DOKUNUŞLA VATANDAŞIN HİZMETİNDE

“2020 YILINDA 824 KADES İHBARI DEĞERLENDİRİLDİ

HACILAR BEYAZA BÜRÜNDÜ

BAŞKAN ÖZDOĞAN: EKİPLERİMİZ HER AN HAZIR

Gürkan Ofis Mobilyaları

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, DAHA İYİ HİZMET İÇİN İŞÇİLERE KIŞLIK KIYAFET DAĞITTI

“BÜTÜN ÇABAMIZ, ŞEHRİN HUZURU VE MUTLULUĞUDUR”

Kocasinan Belediyesi, saha çalışanlarının daha kaliteli hizmet sunabilmesi için kış şartlarına uygun çalışma kıyafetlerini törenle dağıttı. Çalışanlarla istişare doğrultusunda hem görsel hem de konfor olarak en kaliteli kışlık kıyafetleri hazırladıklarına dikkat çeken Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada bin 500 çalışanımızla daha güzel Kocasinan ve daha yaşanabilir kayseri için çalışmaya devam edeceğiz. Bütün çabamız, şehrin huzuru ve mutluluğudur.” dedi.

Kocasinan Belediyesi Makina İkmal Bakım Onarım Merkezi'nde düzenlenen törene Başkan Çolakbayrakdar’ın yanı sıra Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri katıldı. Makine İkmal, Temizlik, Fen İşleri, Veterinerlik ve Park-Bahçeler personelinin katıldığı törende Başkan Çolakbayrakdar, çalışanlarla sohbet etti.

Kocasinan Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunu vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, işçilere hitaben; “Kışlık kıyafetlerinizi sağlıkla ve iyi günlerde kullanmanızı diliyorum. Göreve geldiğim ilk günden itibaren mesai arkadaşlarımızın her turlu imkanlardan en iyi şekilde istifade edebilmeleri için gerek fiziki mekanlar gerekse sosyal haklar noktasında en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Özellikle çalıştıkları mekanın hem Kocasinan’ımıza hem de çalışanımıza yakışır bir şekilde olabilmesi için yeniliklere imza attık. Bu çerçevede yeni fiziki mekanlara ihtiyaç vardı ve hızlı bir şekilde Kocasinan’ımıza yeni mekanlar kazandırdık. Fen İşleri ve Park bahçeler gibi diğer birimlerimizin ihtiyaçlarını giderdik. Belediyemizin sahada görünen yüzü olan ve gayretle, özveriyle çalışan çalışanlarımızın ellerine emeklerine sağlık diyorum. Kocasinan Belediyesi’nin her biriminde bin 500 çalışanımızla birlikte daha güzel Kocasinan için çalışıyoruz. Biz biliyoruz ki; her çalışanımızın yaptığı iş çok önemlidir ve bu çalışmalar hemşehrilerimize hizmet olarak yansımaktadır. Sizlerin özverili ve fedakar çalışmaları sayesinde Kocasinan’ımız her geçen gün güzelleşip, daha iyiye doğru gidiyor. Kiminiz sahada kiminiz masa başındaki yapmış olduğunuz çalışmalarla bu şehir için gayret gösteriyorsunuz. Özellikle personelimizin daha iyi ortamlarda çalışmaları için kıyafetlerin görselliğini ve fiziki yapısını yeniledik. Çalışanlarımızla istişare doğrultusunda hem görsel hem de konfor olarak en kaliteli kışlık kıyafetleri hazırladık.” ifadelerini kullandı.

KHK ile belediyenin şirketinde taşeron olarak çalışmaya başlayan işçilerin yeni sözleşmelerinin hayırlı olmasını dileyen Başkan Çolakbayrakdar, “Kazancınız bereketli olsun. Bu şehrin imkanlarını doğru bir şekilde kullanmak adına bugünlere geldik. Her alanda imkanlarımızı artırdığımız gibi sizlerin de imkanlarını artırıyoruz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada bin 500 çalışanımızla daha güzel Kocasinan ve daha yaşanabilir kayseri için çalışmaya devam edeceğiz. Bütün çabamız, şehrin huzuru ve mutluluğudur.” şeklinde konuştu.

Başkan Çolakbayrakdar, yeni kıyafetlerle daha güzel hizmetlerin yapılması temennisinde bulundu.

Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik ise Kocasinan Belediyesi’nin her zaman ilklere imza attığını ve kışlık kıyafet dağıtımında da yine bir ilki gerçekleştirdiğini belirterek, “Bundan dolayı başta Kocasinan Belediye Başkanı’mız Sayın Ahmet Çolakbayrakdar olmak üzere ekibine teşekkür ediyorum. Bu sene 3 yıl boyunca uygulanacak sözleşmemizi imzaladık. Toplu iş sözleşmesinde Başkanımız büyük irade gösterdi. Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.” diye konuştu.

İşçiler de kendilerine verdiği değerden dolayı Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdi.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ