Son Dakika

 

KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

Çopuroğlu: “Yht’nin 2025'te hizmete açılması planlanıyor”

Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na 'terörist' tepkisi

Bakan Yrd. Gürcan : “Kur korumalı mevduat toplamı 96.7 milyara yükseldi”

Büyükşehir Belediyesi 2021’e Damga Vurdu

Özhaseki “Yht’nin Maliyeti 1 Milyar 100 Milyon Dolar”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ NİĞDE’DE

ÖZHASEKİ’DEN MİMSİNLİLERE MÜJDE

ÖZHASEKİ: “AK BELEDİYELER, 2023 SEÇİMLERİNE HAZIR”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ MHPLİLERİ AĞIRLADI

CUMHURBAŞKANI İLE ‘KAYSERİ’ SOHBETİ

AK KURMAYLAR KIZILCAHAMAM KAMPINDA BULUŞTU

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ 533 MUHTAR İLE GÖRÜŞTÜ

ÖZHASEKİ: “KEMAL BEY SABRETSİN"

AK PARTİ İL TEŞKİLATI’NDAN HACILAR İLÇESİNE ZİYARET

AK KURMAYLAR DANIŞMA MECLİSİ’ NDE BULUŞTU

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ  ÖZVATAN’DA

Gürkan Ofis Mobilyaları

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ İKTİDARA GELİŞİN 19. YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç bir mesaj yayımlayarak  AK Parti'nin 3 Kasım 2002'de iktidara gelişinin 19. yıl dönümünü kutladı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yayımladığı kutlama mesajında “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde 3 Kasım 2002'de iktidara gelen AK Partimiz, tam 19 yıldır millete hizmet yolunda emin adımlarla ilerliyor” dedi ve ekledi   “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023 hedeflerimize ulaşma gayretimizle birlikte ülke genelinde eğitim, sağlık, sanayi, yerli ve milli teknoloji hamleleri ve birçok alanda reform niteliğinde yatırımlar ve çalışmalar yaptık, yapmayı sürdürüyoruz. Kayseri özelinde ise Kayserili hemşehrilerimizin bizlere olan güveni ve sevgisiyle, bizlerin de onlara layık olma anlayışıyla sabahın ilk ışıklarından gece yarılarına kadar çalışmaya, hizmet etmeye devam ediyoruz. Kayseri’mize birbirinden önemli vizyonlu, prestijli ve örnek olacak projeleri kazandırdık, kazandırmaya devam edeceğiz. Kadim kentimiz için yapacağımız daha çok işimiz, hizmetlerimiz var.”

Başkan Büyükkılıç mesajının sonunda  milletin efendisi değil, hizmetkârı olma anlayışı içerisinde gayret gösterdiklerinin altını çizerek şunları kaydetti “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın felsefemizle şehrimizi daha yaşanılabilir, daha konforlu ve daha düzenli bir hale getirmek için yerel yönetimler olarak canla başla çalışıyoruz. Halka hizmeti adeta Hakk’a ibadet olarak görüyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak belediyecilik hizmetlerini büyük bir özveriyle yapma gayreti içerisindeyiz. 16 ilçemizle el ele omuz omuza şehrimiz için çalışıyoruz.”