KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

Özhaseki: “Başarısızlığınıza bahane aramaktan vazgeçin”

Çopuroğlu: “Hakareti asla kabul etmiyoruz”

Ak Kurmaylar Melikgazi'yi alkışladı

Büyükkılıç: “Birliğimiz bereketimizdir”

Çopuroğlu: “Yht’nin 2025'te hizmete açılması planlanıyor”

Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na 'terörist' tepkisi

Bakan Yrd. Gürcan : “Kur korumalı mevduat toplamı 96.7 milyara yükseldi”

Büyükşehir Belediyesi 2021’e Damga Vurdu

Özhaseki “Yht’nin Maliyeti 1 Milyar 100 Milyon Dolar”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ NİĞDE’DE

ÖZHASEKİ’DEN MİMSİNLİLERE MÜJDE

ÖZHASEKİ: “AK BELEDİYELER, 2023 SEÇİMLERİNE HAZIR”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ MHPLİLERİ AĞIRLADI

CUMHURBAŞKANI İLE ‘KAYSERİ’ SOHBETİ

AK KURMAYLAR KIZILCAHAMAM KAMPINDA BULUŞTU

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ 533 MUHTAR İLE GÖRÜŞTÜ

Anahtar Kelimeler: BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ BÜNYAN’
Gürkan Ofis Mobilyaları

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ BÜNYAN’DA

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, çalışmaları yerinde görüp, değerlendirme amacıyla sürdürdüğü ilçe programlarına Bünyan ile devam etti.

Ziyaret ettiği ilçelerde hem belediye başkanları ile istişare ve değerlendirmeler yapan, hem de ilçe sakinlerinin taleplerini ve isteklerini yüz yüze dinleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç,  birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergilemeye devam ediyor. Bu kapsamda Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun’u makamında ziyaret eden Başkan Büyükkılıç, ilçede yapımına devam edilen ve yapılacak projelerle ilgili değerlendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Başkan Büyükkılıç, belediye ziyaretinin ardından Bünyan Kaymakamı Turgut Gülen, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun ve Büyükşehir Belediyesi bürokratları ile ilçedeki çalışmaları yerinde inceledi.

Büyükşehir Belediyesi olarak ilçeleri geliştirmek ve vatandaşların doğdukları topraklarda her türlü imkânlara sahip bir şekilde refah ve huzur içerisinde yaşamalarını sağlamak için çalıştıklarını ifade eden Büyükkılıç, Bünyan’da esnafları da ziyaret etti.

Taksici esnafların çay davetini de geri çevirmeyen Başkan Büyükkılıç, “Kayseri’mizin her tarafı gönlü geniş ve misafirperver Anadolu insanıyla dolu. Bünyan’da yaptığımız incelemeler esnasında taksici esnafımız bizleri çaya davet etti, bizler de bu güzel davete keyifle icabet ettik. Ziyaretimizde Sibel kızımızla tanıştık. Bünyan’da taksi şoförlüğü yapıyor. Maşallah her Türk kadını gibi o da işinin hakkını veriyor. Sibel kızımıza ve diğer şoförlerimize hoş sohbetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.