BAŞKAN ÖZTÜRK KAVACIK MAHALLESİ´NDE
VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Tarih: 15.3.2019 16:54:50/ 377okunma / 0yorum

Yahyalı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Yahyalı Belediye Başkan Adayı Esat Öztürk, seçim çalışmaları kapsamında Kavacık Mahallesi´nde düzenlenen halk buluşmasına katılarak, projelerini anlattı.

AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Esat Türkmenoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Yahyalı İlçe Başkanı Nebi Akkuş ve belediye meclis üyesi adaylarının da katıldığı toplantıya mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi.

Toplantıda konuşan Yahyalı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Yahyalı Belediye Başkan Adayı Esat Öztürk;“31 Mart seçimlerinin Kavacığımıza, Yahyalımıza, Kayserimize, ülkemize, dünya Müslümanlarına, dünya mazlumlarına hayırlar ve güzellikler getirmesini Cenab-ı Allah´tan niyaz ederim. Allah´a hamd olsun Cumhur İttifakı gibi bereketli bir ittifakımız var. İki tane lider, ülke bekasını düşünerek, kafa kafaya verip ittifak kurdu. İttifaka dolaylı ve dolaysız yoldan üç tanede lider destek verdi. Birinci desteği BBP Lideri Mustafa Destici, 30 Büyükşehirden aday çıkarmayarak destek verdi.  İkinci desteği ise rahmetli Erbakan´ın oğlu Fatih Erbakan´dan geldi. Üçüncü desteği verende Anavatan Partisi Genel Başkanı oldu. Önceki seçimlerde bizi bağrınıza bastınız. Bu desteğin Esat Öztürk´e olmadığını, sevdanızın Cumhurbaşkanına ve Cumhur İttifakına olduğunu biliyorum. Her zaman inanarak söylediğim bir söz var. “ Cumhurbaşkanımıza bin tane Esat Öztürk feda olsun”. Hiç kendime pay çıkarmıyorum. Her ne kadar iyi hizmet yaptı desenizde, zaten bir hizmet yapmaya geldik. Elhamdülillah, nefsimize bir pay biçmiyoruz. Önceki seçimde yüzde 60 oy oranı ile destek verdiniz. Bizde size mahcup olmamak için, gece gündüz demeden gayret ettik, çalıştık, Allah´ta bizi size karşı utandırmadı. Nasip olursa ikinci dönemimizde de sizlere hizmet etmek için gece gündüz demeden çalışacağız.” diye konuştu.

Başkan Öztürk konuşmasının ardından ilçeye yeni dönemde yapacakları 41 projeyi, mahalle sakinlerine anlattı.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: BAŞKAN ÖZTÜRK KAVACIK MAHALLESİ
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
25 Mart 2019 Pazartesi
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL