KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KASKİ’DEN HACILAR’A 6 MİLYONLUK YATIRIM

12 YIL KESİNLEŞMİŞ CEZASI VARDI

KAYSERİ OSB DAVASINDA İLK DURUŞMA

KATİLLER HESAP VERMEYE DEVAM ETTİ

VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İLÇELERİN ‘DOĞAL GAZ’ YATIRIMLARI MERCEK ALTINA ALINDI

KADINA ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL

AK KADINLAR KADINA ŞİDDETİ LANETLEDİ

KAYSERİ BAROSU KADIN HAKLARI KOMİSYONU, KADINA ŞİDDETE ‘HAYIR’ DEDİ

GERİ DÖNÜŞÜM İLE DOĞA KORUNUYOR

SAHABİYE PROJESİ’NDE SON DURUM

BARAJLARIMIZ ALARM VERİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ PRAG’A GİTTİ

DURGUN:“HEPİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÖĞRETMEN ELİ VAR”  

ÖĞRETMEN BAŞKAN’IN 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' KUTLAMASI BÖYLE OLUR

Gürkan Ofis Mobilyaları

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR: ?HEDEFİMİZ, KOCASİNAN´DAKİ TÜM YOLLARI YENİLEMEK?

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, çevre dostu özelliği ve teknolojik yapısıyla dünya standartlarında asfalt üreten asfalt plentini inceledi.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, çevre dostu özelliği ve teknolojik yapısıyla dünya standartlarında asfalt üreten asfalt plentini inceledi. Asfalt plentiyle yeni yollar yaparak ve yenileyerek, yolları daha konforlu hale getirdiklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar, ?Hedefimiz; Kocasinan´da bulunan tüm yolları yenilemek ve ilçemizin ihtiyacı olan her noktada alt yapısıyla birlikte yolları, Yeni Kocasinan´a hazır hale getirmektir.? dedi.

Erkilet Bölgesinde bulanan asfalt üretim tesisinde çalışmaları kontrol eden Başkan Çolakbayrakdar, asfalt plentiyle Kocasinan´ın dört bir yanına yeni yollar yaparak ve mevcut yolları yenileyerek, Kocasinan´da asfaltlanmadık yol kalmayacağını söyleyerek şunları kaydetti.

 ?Çevre dostu asfalt plenti ile Kayseri´mize ve ülkemize hizmet etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.? diyen Başkan Çolakbayrakdar, hizmet atağını dur durak bilmeden sürdürdüklerini vurgulayarak,  ?Yaz aylarında; özellikle sahada yol, çevre düzenlemesi, asfalt ve yenileme çalışmaları, yeniden yapılacak yollar gibi çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu çalışmalara entegre olarak asfalt plentimiz de eşzamanlı olarak çalışıyor. Hedefimiz; Kocasinan´da bulunan tüm yolları yenilemek ve ilçemizin ihtiyacı olan her noktada alt yapısıyla birlikte yolları, Yeni Kocasinan´a hazır hale getirmektir. Diğer taraftan da imara açılan bölgelerimizde veya şehrin ulaşım aksının hızlanması, daha güvenli ve daha huzurlu bir trafik akışını sağlayabilmek içinde yollar yapıyoruz. Tesisimizle birlikte Kocasinan´ımızda asfaltlanmadık yol kalmayacak şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.?

 

Kocasinan´da her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti hedeflediklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar, sözlerini; ?Yaptığımız hizmetler neticesinde ilçemiz daha modern bir görünüme ve daha sağlıklı bir alt yapıya kavuşuyor? diyerek noktaladı.