KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİN’DEN SOĞUK KISITLAMA GÜNÜNDE SICAK İKRAM

POLİS, BEKÇİ VE ZABITA EKİPLERİNE SICAK ÇAY VE SANDVİÇ EKMEĞİ İKRAMI

BAŞKAN PALANCIOĞLU ‘SERBEST BÖLGE’DE Kİ İŞYERLERİNİ ZİYARET ETTİ

Palancıoğlu: “Kayseri ilinde sanayinin, sanayi yatırımlarının ve ekonomik büyümenin temelinde belediyelerin akılcı, yerinde ve bilinçli yatırları yer almaktadır”

ERDOĞAN, MEDENİYETLERİN BEŞİĞİ KAYSERİ’Yİ DE ÖRNEK GÖSTERDİ

BÜYÜKKILIÇ: “KAYSERİ 6 BİN YILLIK TARİHİYLE ADETA AÇIK HAVA MÜZESİDİR”

ÖZHASEKİ’DEN BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’A ZİYARET

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZİYARETİNDE HAYIRSEVERLERİN DE KATILIMIYLA KAPSAMLI BİR TOPLANTI YAPILDI.

MELİKGAZİ NİKÂHTA 21. YÜZYILIN 21. YILININ 21. GÜNÜ YOĞUNLUĞU

28 NİKAH KIYILDI

KOCASİNAN’DA İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİN SOĞUK KIŞ GÜNÜNDE GÖNÜLLERİ ISINDI

GÖNÜLLERE DOKUNAN HİZMETLER

‘SPORCU FABRİKASI’ ADIM ADIM İLERLİYOR

“GENÇLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

BAŞKAN ÖZDOĞAN İLÇE PAZAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ

SIRAYA GİRMEYE GEREK YOK

BAŞKAN PALANCIOĞLU, 2020 YILI HİZMETLERİ HAKKINDA İYİ PARTİ YÖNETİM KURULU BİLGİLENDİRDİ

2020 YILINDA YAPMIŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLER REKOR SEVİYESİNDEYDİ

SEYİR EVLERİ KONAKLAMA’YA ÇANTANIZI ALIN GELİN!

SEYİR EVLERİ KONAKLAMA YÖN. KUR. BŞK. DURAN: “SEYİR EVLERİ, HER ANINIZDA SİZLERİ BEKLİYOR”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, AK PARTİ GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şubat ayı sonunda il kongrelerimizin hepsini bitirmeyi planlıyoruz”

CABBAR BAŞKAN’DAN KİMSESİZ KADINA EV TAŞIMA DESTEĞİ

HEMŞERİLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

BÜYÜKKILIÇ, AK PARTİ KAYSERİ KADIN KOLLARI’NIN YENİ YÖNETİMİNİ KABUL ETTİ

“CUMHURBAŞKANIMIZIN GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ DEDİĞİ BU OLSA GEREK”

BAŞKAN-HAYIRSEVERLER EL ELE, HİZMET ŞAHANE

HAYIRSEVERLER İŞBİRLİĞİYLE KOCASİNAN’A 3 YENİ OKUL

HACILAR’DA ZABITA EKİPLERİ FIRIN VE BAKKALLARDA DENETİM YAPTI

ÖZDOĞAN: HALKIMIZIN SAĞLIĞI HER ŞEYDEN ÖNEMLİ

YALÇIN: “ÇALIŞMALARIMIZA KATKI KOYANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ BİZE BİLDİRİN!

Gürkan Ofis Mobilyaları

BAKAN ÖZHASEKİ’DEN BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR’IN ÇALIŞMALARINA ÖVGÜ VE DESTEK

GELECEK KOCASİNAN’DA

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı, Önceki Dönem Çevre ve Şehircilik Bakanı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’yi ağırlayarak, Kocasinan’da yapılan çalışmalar ve yapılacak yatırımlarla ilgili bir toplantı gerçekleştirildi. Başkan Çolakbayrakdar’ın ilçeye güzel yatırımlar ve projeler yaptığını belirten Bakan Özhaseki, “Kentsel dönüşüm tüm Türkiye’de belediye başkanlarının korkulu rüyasıyken Kocasinan Belediye’miz başarılı bir şekilde çalışmaları devam ettiriyor. Ayrıca yapılacak çalışmalar hakkında ilgili bakanlıkları ve genel müdürlerimizle görüştük ve hep olumlu cevaplar aldık. Başarılı çalışmalarından dolayı başkanımızı tebrik ediyor, çalışmalarının devamını diliyorum.” dedi.

Özhaseki’yi belediye hizmet binasında ağırlayan Başkan Çolakbayrakdar, yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Yeni projelerle bambaşka bir Kocasinan’ın inşa edileceğine dikkat çeken Özhaseki, “Ramazan gecesini Kocasinan Belediyesi’nde çalışarak geçirdik. Cenab-ı Allah’a şükürler olsun bereketli işler yapıldı. Bir taraftan Kocasinan Belediye Başkanımız Ahmet Bey’in seçim öncesinde vermiş olduğu vaatleri tek tek inceledik ve bu projelerden hangisine başlandı, neler yapıldığını gördük. Memnuniyetleri müşahede ettik. Özellikle kentsel dönüşüm tüm Türkiye’de belediye başkanlarının korkulu rüyasıyken Kocasinan Belediyesi, başarılı bir şekilde çalışmaları devam ettiriyor. Yıllardan beri bu yapılıyordu. Şimdi ise Kocasinan bölgesinde ne kadar yaşama elverişli olmayan farklı yerlerde binlerce evi ilgilendiren kentsel dönüşüm projeleri devam ediyor. Başkanımızı tebrik ediyoruz. Allah razı olsun. Bu iş biraz yürek ve cesaret ister. Biraz da elini taşın altına koymak ister. Bunların hepsi zaten Kocasinan Belediye’mizde var. Ayrıca yeni yollar nerelerde olacak, hangi parklar ve çalışmalar yapılacak. Gençlere ve çocuklara dokunan projeler neler. Bunların hepsini görüştük. İnşallah bunları yapma hususunda belediyemiz zaten gerektiği gayreti gösteriyor. Bize de Bakanlıklar tarafında Ankara’da ne iş düşüyorsa hepsine hazırız. Zaten proje ve çalışmalar hakkında ilgili bakanlıkları ve genel müdürlerimizi aradık. Onların hepsinden de hep olumlu cevaplar aldık ve bizim tekliflerimiz makul tekliflerdi. İnşallah bu projeler önümüzdeki yaz itibariyle devreye girer. Zaten projeler bittiğinde Kocasinan’ın çehresi değişmiş ve başka bir Kocasinan olmuş olur. Şehirlerde yaşam hareketli. Yaptığınız projeler bittikten sonra yine yeniden yüzlerce hizmet ortaya çıkmış oluyor. Böyle bir ortamda belediye başkanlarımıza düşen ise gece gündüz çalışmaktır. Çok şükür Kayseri’de de bir uyum kültürü var. Siyasiler ve Büyükşehir Belediyemiz burada ve haliyle Kocasinan’ımızın projelerini ortaklaşa yaparak, Kayseri halkına hizmet etme noktasında sınırsız bir şekilde çalışmaları var. Bundan da mutluluk duyuyoruz. Bu vesileyle tüm Kayserili hemşehrilerime hayırlı Ramazanlar diyorum.” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çolakbayrakdar ise “Kocasinan Belediyesi olarak rutin belediyecilik hizmetlerinin en iyisini yaparak, hemşehrilerimizin huzuru, mutluluğu ve refahını  artırmak için çalışıyoruz. Modern dünyada belediyecilik adına neler yapılıyor ise bizde aynısını hatta daha fazlasını Kocasinan da uygulamanın gayreti içerisindeyiz. Şükür Allah’a her geçen gün bir önceki günden daha iyisini yaparak ve bu azim ile çalışarak hemşehrilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Özellikle Kocasinan’ın daha da güzelleşmesi adına kentsel dönüşüm en önemli çalışmalarımızdan biridir. İlçemiz, kentsel dönüşümün tamamlanmasıyla birlikte 7’den 70’e herkesin yaşamak istediği bir bölge haline gelecek. Daha güzel bir Kocasinan için ve hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Hemşehrilerimizden aldığımız beraber olma duygusunun bize vermiş olduğu enerji ile beraber şehri yönetiyor ve güzelleştiriyoruz. Onlar ile gönül bağı içerisinde olmanın heyecanı ile “Gelecek Kocasinan’da ”diyoruz.” diye konuştu.

Özhaseki’ye ziyareti sırasında Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da eşlik etti.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ