KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ÖZHASEKİ: KENTSEL DÖNÜŞÜM BİR ZORUNLULUKTUR

“2000 öncesinde yapılmış 3, 4, 5 katlı evlerde oturan kardeşlerimizin mutlaka bu binaların depremselliğini kontrol ettirmesi lazım”

KOCASİNAN BELEDİYESİ 336 KİŞİYİ EV SAHİBİ YAPTI

YUNUS EMRE KENTSEL DÖNÜŞÜM KONUTLARI 1. ETAP KURA ÇEKİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ARAÇ MUAYENESİ YAPTIRCAK VATANDAŞLARA İZİN

ARAÇ MUAYENESİ İÇİN RANDEVU ALAN VATANDAŞLAR İZİNLİ OLACAK

ERCİYES YERLİ VE YABANCI TURİSTLERE AÇIK

CINGI:"YAĞAN KAR İLE BERABER EKSTREM PİSTLERİMİZİ DE AÇACAĞIZ"

MELİKGAZİ BELEDİYESİ 'NDEN "KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI" EĞİTİMİ

Palancıoğlu, "Online olarak telefonferans üzerinden düzenlenen eğitim programında müdürlerimiz kanun hakkında bilgi edindi.”

OSB YÖNETİM KURULU’NDAN ‘SAVURGANLIK’ İDDİALARINA SAVUNMA

“VERİLEN HABER GERÇEĞİ YANSITMIYOR”

BELLONA SANDALYE VE YATAK FABRİKASI AÇTI

GÜLAL: HOLDİNGİMİZ AKTİF OLARAK YÜZDE 90 SEVİYESİNDE BÜYÜDÜ

BÜYÜKŞEHİR’DEN SERVİSÇİ ESNAFINA 1 MİLYON TL’LİK DESTEK

SERVİS ESNAFINDAN 1 YIL VİZE ÜCRETİ ALINMAYACAK

BÜYÜKŞEHİR’İN ‘KAR’ TİMİ, İLÇEDE KAPALI YOL BIRAKMIYOR

87 MAHALLE YOLU ULAŞIMA AÇILDI

BAŞKAN PALANCIOĞLU'NDAN MİLLETVEKİLLERİNE BRİFİNG

2020 YILINDA YAPILAN HİZMETLERİ ANLATTI

KOCASİNAN’IN KENTSEL DÖNÜŞÜMÜYLE 336 AİLE,

YENİ EVLERİNİN HEYECANINI CANLI YAYINLA YAŞAYACAK

MELİKGAZİ'DE FAALİYET RAPORU İÇİN HİZMET İÇİ EĞİTİM

“MELİKGAZİ OLARAK ÖĞRENMEYE VE ÖĞRETMEYE DEVAM EDİYORUZ”

BÜYÜKŞEHİR’DE ‘YEŞİLHİSAR’ TOPLANTISI

“BÜTÜN İLÇELERİMİZİN DOĞAL GÜZELLİKLERİ ÖNEMLİ”

KTO BAŞKANI GÜLSOY BABASINI HAKK’A UĞURLADI

95 YAŞINDA HAYATA VEDA EDEN HACI MEHMET GÜLSOY DUALARLA HAKK’A UĞURLANDI

ASKON, MHP İL BAŞKANI TOK’U ZİYARET ETTİ

BİZLER GÖNÜL İNSANLARIYIZ

KAYSERİSPOR TRANSFERDE GÖZÜNÜ KARARTTI

TEMSİLCİMİZ, MATTHİAS FANİMO KULÜBÜNE TEKLİFTE BULUNDU

Gürkan Ofis Mobilyaları

ASKER SELAMI VERDİ, HAREKATI DESTEKLEDİ

Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti, artık dünya barışının da en büyük teminatı konumundadır"

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Barış Pınarı Harekatına destek vermek için düzenlediği basın açıklamasında, öğrenciler ve öğretim görevlileri ile beraber harekata katılan Mehmetçiklere asker selamı gönderdi.

KAYÜ Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Barış Pınarı Harekatına destek vermek için öğrenciler ve öğretim görevlileri ile birlikte basın açıklaması düzenlendi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı´nın okunmasının ardından açıklamalarda bulunan Karamustafa, "Türk Silahlı Kuvvetleri´nin Suriye Milli Ordusuyla birlikte 9 Ekim´de Suriye´nin kuzeyinde YPG/PKK ve DEAŞ terör örgütlerine karşı başlattığı ve dün itibariyle ara verilen Barış Pınarı Harekatında sahada kazanılan başarının masada diplomatik başarı ile perçinleştirilmesinden biz Kayseri Üniversitesi´nin mensupları olarak büyük mutluluk duymaktayız. Barış Pınarı Harekatı bize şunu göstermiştir ki; artık Türkiye´nin, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin gücünü tüm dünya görmüş ve bu gücün test edilemeyeceğini bir kez daha en iyi şekilde anlamışlardır. Yıllar boyunca besleyip silahlandırdıkları ve ekonomik olarak da destekledikleri terör örgütleriyle birliğimizi, beraberliğimizi, egemenliğimizi bozmak ve bizi bulunduğumuz coğrafyadan söküp atmak isteyen ebedi düşmanlarımız, terörle mücadeledeki kararlı duruşumuz karşısında artık tutunamaz duruma gelmişlerdir. Bu, tarih boyunca sayısız zafer kazanan Türk milleti için yeni bir zafer ve büyük bir başarıdır. Güçlü ve büyük Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Cumhurbaşkanı ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın önderliğinde ve silahlı kuvvetlerimizin kararlılığı ile Fırat Kalkanı Harekatıyla başlayan, Zeytin Dalı Harekatı süren, Barış Pınarı Harekatı ile de zirve yapan terörle mücadeledeki kararlılığımız, gücümüz, terör yuvası haline gelen Suriye´nin kuzeyine ve tüm bölgeye barış getirmeye başlamıştır" dedi.

Türkiye´nin artık dünya barışının en büyük teminatı olduğunu kaydeden Rektör Karamustafa, "Biz gururluyuz ve sevinçliyiz. Bu millet kendi genlerine ve özüne döndüğünde tarihten gelen gücünü, büyüklüğünü ve toplumsal özgüvenini istediği zaman harekete geçirebilecek inanç ve imana sahiptir. Dünya arenasında söz dinleyen değil, sözü dinlenen bir ülkeyiz. Mazlumların, güçsüzlerin, ezilenlerin ve aman dileyenlerin devamlı koruyucusu olan büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti, artık dünya barışının da en büyük teminatı konumundadır. Bunu Suriye konusundaki tutumu ile bir kez daha en iyi şekilde ispat etmiştir. Savaşların ve iş karışıklıkların eksik olmadığı ve oldurulmadığı Orta Doğu Coğrafyasında kendini oyun kurucu olarak gören güçler, şunu çok iyi bilmelidirler ki; artık eski geride kalmıştır. Bundan sonra Türkiye´ye rağmen asla bu coğrafyada oyun kuramayacaklardır" ifadelerini kullandı.

KAYÜ Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, konuşmasının ardından öğrenciler ve öğretim görevliler ile beraber harekata katılan Mehmetçiklere asker selamı gönderdi.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ