KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

UKOME’DEN İLÇE ULAŞIMINA ZAM

YAPILANDIRMA İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ 30 EYLÜL 2021

TÜRKİYE’DE BİR İLK KAYSERİ ŞEKER GELİŞTİRDİ

BAŞKAN AKAY BAKAN PAKDEMİRLİ İLE GÖRÜŞTÜ

KAYSERİ ŞEKER’DE TARLA GÜNLERİ BAŞLADI

BÜYÜKSİMİTCİ: “KISITLAMA GÜNLERİNE GERİ DÖNMEYİ İSTEMİYORUZ”  

KAYSERİ ŞEKER ÇİFTÇİ MECLİSİ TOPLANDI 

NURSAÇAN 21.7’LİK REKOR BÜYÜME ORANINI DEĞERLENDİRDİ

KAYSERİ’NİN İHRACATI İLK 7 AYDA YÜZDE 44 ARTTI

İNCİRİN FİYATI CEP YAKIYOR  

NURSAÇAN: “BİRBİRİMİZE GÜÇ VERECEĞİZ”

GURBETÇİLER PASTIRMA ÜRETİMİNİ YÜZDE 50 ARTIRDI

İNCESU’DA 'ASPİR BİTKİSİ TARLA GÜNÜ' ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ

OSB'NİN DEĞERİ 6 YILDA 12 KAT ARTTI

KAYSERİ’NİN İHRACAT ÜSSÜ

İHRACATIMIZ YÜZDE 4 ORANINDA ARTTI

Anahtar Kelimeler: ARVEN BÜTÇEYE UYGUN
Gürkan Ofis Mobilyaları

ARVEN YAPI’DAN HER BÜTÇEYE UYGUN EV

İlimiz emlak sektörünün parlayan yıldızlarından ARVEN YAPI ‘Arven Cadde Projesi’ ile her bütçeye uygun ev imkanı sunuyor.

Modern, ferah ve konforlu yapılarıyla Kayseri’ye değer katan Arven Yapı, Erkilet Bulvarı üzerinde ‘Arven Cadde Projesi’ ile ev sahibi olmak isteyenlerin adresi oluyor. Banka kredisiz 9 yıl vadeli konut satışının yapılacağı bu proje ile her bütçeden vatandaş ev sahibi olabilecek. Arven Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Say, vatandaşın ilgisini çekecek ‘Arven Cadde Projesi’nin detayları ile ilgili olarak şu bilgileri verdi. “İnşaat sektöründe oluşan yüksek maliyetler sonrasında insanların konut alım gücü zorlaştı, çünkü maliyet artışları oranında kişilerin gelirleri aynı oranda artmadı. Öncesinde vatandaşlarımız ailede 2 çalışanın olması durumunda bir maaşla geçimini sağlayıp diğeriyle bizlerden taksitle konut alabiliyordu. Ancak artan fiyatlar sonrasında bu durum mümkün olmamaya başladı. Hal böyle olunca bizlerde bu konuyu uzun süre çalışma arkadaşlarımızla değerlendirdik. Halkımız, vatandaşlarımız için nasıl kolaylık sağlarız bunun yollarını aradık, mevcut banka kredisi oranlarının yüksekliği sebebiyle insanların ev alma hayallerini ertelediğini gözlemledik. Geldiğimiz son noktada ödemeleri asgari ücret oranında taksitlere yakın hale getirip borçlarını uzun vadelere yayarak bu fedakarlığı bizim yapmamız gerektiği kanaatine vardık. Geçmişten bugüne Arven İnşaat’ın ilkesi her zaman vatandaşlarımızın memnuniyeti olmuştur, çoğu zaman arkadaşlarımız taksitli ödemelerde müşterilerimizin zorlanacağı veya onları zor durumda bırakacak ödemelere fırsat dahi vermezler. İnşaat sektöründe oluşan yüksek maliyetler sonrasında insanların konut alım gücü zorlaştı, çünkü maliyet artışları oranında kişilerin gelirleri aynı oranda artmadı. Öncesinde vatandaşlarımız ailede 2 çalışanın olması durumunda bir maaşla geçimini sağlayıp diğeriyle bizlerden taksitle konut alabiliyordu. Ancak artan fiyatlar sonrasında bu durum mümkün olmamaya başladı. Hal böyle olunca bizlerde bu konuyu uzun süre çalışma arkadaşlarımızla değerlendirdik. Halkımız, vatandaşlarımız için nasıl kolaylık sağlarız bunun yollarını aradık, mevcut banka kredisi oranlarının yüksekliği sebebiyle insanların ev alma hayallerini ertelediğini gözlemledik. Geldiğimiz son noktada ödemeleri asgari ücret oranında taksitlere yakın hale getirip borçlarını uzun vadelere yayarak bu fedakarlığı bizim yapmamız gerektiği kanaatine vardık. Geçmişten bugüne Arven İnşaat’ın ilkesi her zaman vatandaşlarımızın memnuniyeti olmuştur, çoğu zaman arkadaşlarımız taksitli ödemelerde müşterilerimizin zorlanacağı veya onları zor durumda bırakacak ödemelere fırsat dahi vermezler.”

Ev sahibi olmak isteyenler için ödeme kolaylığının sağlandığı Arven Cadde Projesi’nde banka kredisiz 9 yıl vadeli konut alma modelinin detaylarına değinen Arven Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Say, seçilen daire tipine göre fiyatlarda değişkenlik olduğunu dikkat çekerek sözlerini şöyle noktaladı. “Söz konusu kampanyamız Erkilet Bulvarı üzerinde bulunan Arven Cadde Projemiz için geçerli. Genel olarak tüm projelerimizde teslim tarihlerine göre taksitli ödeme planlarıyla farklı ödeme seçenekleri sunuyoruz. Cadde projemizde 2+1,3+1,3,5+1 ve 4+1 konutlar yer almaktadır. Toplamda 9 blok, 208 daire ile kampanyamız sınırlı. Başlangıç olarak 90.000 TL’den başlayan peşinat, 2.750 TL’den başlayan taksitler ve 9 yıl vade imkanı söz konusu. Seçilen daire tipine göre bu fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Kasım 2023 tarihinde teslimat planlıyoruz ve teslim sonrasında borçlarını öderken isteyen evi teslim olduğunda oturabilecek isteyen kiraya verebilme hakkına sahip olacaktır. Projemizin bulunduğu bölgede örnek dairemiz ve satış ofisimiz mevcut. İlgilenen vatandaşlarımız ziyaret edebilirler. Şu an hamdolsun halkımızın yoğun ilgisi var ve bu bizi mutlu ediyor, konu ile ilgili şehrimizin önde gelen kurum ve kuruluşlarıyla çalışanlarını faydalandırabilecek anlaşmalar yaptık. Sektörel iş birliklerimiz kamu ve özel sektörde sürecektir. Şu an ki yoğun ilgi sonrasında bu proje bize yeterli olmayacak bu modeli geliştirebileceğimiz daha büyük projelere imza atmamız gerektiği kanaatindeyiz. İnsanların bize olan güveni bizleri de mutlu ediyor. Halkımıza karşı sorumluluğumuzun bilincindeyiz.”