KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

CHP YÖNETİMİ PAZAR YERLERİNİ GEZEREK VATANDAŞIN DERTLERİNİ DİNLEDİ

“PAZAR ESNAFININ TEZGÂHLARI ÜRÜN DOLU VATANDAŞIN PAZAR ARABASI, TORBALARI BOŞ”

İYİ PARTİ’YE 162 KİŞİLİK TOPLU KATILIM

İYİ PARTİ’DE ÜYE KAYDI ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ARIK KAYSERİ’DE YAŞANAN İNTİHAR OLAYLARINA DİKKAT ÇEKTİ

“EKONOMİK KRİZ İNSANLARI ÖLÜME SÜRÜKLÜYOR”

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK 'GELECEĞİMİZ TEHLİKE ALTINDA OLMASIN'

MHP İl teşkilatınca susuzluk ve kuraklık üzerine çekilen video sosyal medyada ilgi gördü

“NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ARI TELAFİ ETTİ, HELALLİK İSTEDİ”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın Kapadokya ve Erciyes açıklamasını hakkında, arkadaşımızın bir hatası oldu

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU KURMAYLARI İLE İSTİŞARE YAPTI

İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

ASKON’DAN SAADET PARTİSİ’NE ZİYARET

SP İL BAŞKANI COŞKUN ASKON ŞUBE YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL TAMER HACILAR BELEDİYESİ’NDE

TAMER: HACILARIN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NA TEPKİ

“KONUŞANA DEĞİL KONUŞTURANA BAK”

KAYSERİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL KARAYEL YAHYALI BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İLÇEYİ GEZEN KARAYEL, ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ÇOPUROĞLU,

AK PARTİ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

AK PARTİ’DEN SUÇ DUYURUSU

Ak Parti İl Teşkilatı’ndan yazılı bir acıklama yapılarak 81 İl Teşkilatı olarak Fikri Sağlar, Can Ataklı ve İlker Başbuğ hakkında suç duyurusunda bulunulduğu duyuruldu.

VEKİL ARIK HAZİNE VE MALİYE BAKANI’NA SORDU

“BORCA KARŞILIK CAMİ ARSASI ALMAK RUTİN UYGULAMA MIDIR?”

KILIÇDAROĞLU ELİTAŞ’A 15 BİN LİRA TAZMİNAT ÖDEYECEK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kayseri 2. Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından 15 bin lira tazminat cezasına çarptırıldı.

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ÇETİN ARIK’TAN ÇARPICI İDDİA

“BU ÇOCUKLARIN SMA’LI DOĞMASINA KİM GÖZ YUMUYOR”

MHP MİLLETVEKİLİ ÖZDEMİR’E CEVAP GELDİ

“SARIOĞLAN İLÇESİ 2022 YILINDA DOĞAL GAZLA BULUŞACAK”

Gürkan Ofis Mobilyaları

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZHASEKİ

AYRIM YOK, HİZMET VAR

AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki, Bünyan ve Sarıoğlan ilçelerinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve yapılacak olan yatırımların açılış ve temel atma törenlerine katıldı. Yaptığı konuşmalarda 21 yıllık hizmetleri nedeniyle başı dik bir şekilde sokak sokak, ilçe ilçe gezdiğini belirten Özhaseki, verdiği sözlerin tamamını yerine getirmenin rahatlığı içinde olduğunu  vurguladı. Sarıoğlan'ın MHP'li belediye Başkanı Ali Osman Yıldız da, Büyükşehir'in yaptığı yatırımların ilçe belediyesi imkanlarıyla 15 yılda ancak yapılabileceğine dikkat çekerek Mehmet Özhaseki ve Başkan Mustafa Çelik'e şükranlarını sundu…

AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki, iki ayrı ilçede toplu açılış ve temel atma törenine katıldı. Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ile birlikte öncelikle Bünyan ilçesine gitti. Bünyan girişinde Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu ve diğer yetkililerce karşılanan Özhaseki ve Çelik buradan AK Parti İlçe binasına geçerek yeni ilçe binasının açılışını yaptı.

 İlçe binası önünde alkış ve tezahüratlarla karşılanan Özhaseki, Çelik ve beraberindekiler daha sonra tören alanına geçti. Kadın ve Gençlik Merkezi, Pınarbaşı Mesire Alanı ile bir dizi yatırımın temelinin atıldığı ve yapımı tamamlanan bazı yolların açılışının yapıldığı törene Mehmet Özhaseki ve Başkan Mustafa Çelik'in yanı sıra AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, AK Parti Milletvekili Adayları Kemal Tekden ve Havva Talay Çalış ile Bünyan protokolü katıldı.      

Törende konuşan Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı yatırımlar için ilçesi adına teşekkür etti.                                          

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de konuşmasında Bütünşehir Yasasının önemine dikkat çekerek bu yasayla ilçelere çok önemli hizmetlerin yapıldığını söyledi. Çelik yaptıkları yatırımların ilçe belediyesi bütçesiyle ancak 25 yılda yapılabileceğini kaydetti.  

Büyükşehir Belediyesi'nin önceki Başkanı ve AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki de vatandaşların karşısına 21 yıllık belediye başkanlığı geçmişiyle geldiğini ifade ederek, geçmişinde söz verip de yapmadığı hiçbir işin olmadığını söyledi. Yaptıklarını anlatan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na hitaben sen ne yaptın” diye soran Özhaseki, Kılıçdaroğlu'nun iki kerameti olduğunu ifade ederek, İki kerametten biri 1 kuruş borcu olmadan devraldığı SGK Genel Müdürlüğünü borca batırması ve akrabalarını SGK'ya doldurması, diğeri ise utanma duygusunun olmaması. 4 keçiyi güdemeyecek adam ülke ekonomisini dağıtmaktan bahsediyor. Yalan üstüne yalan söylüyor ” değerlendirmesinde bulundu…  

Konuşmaların ardından ilçeye yapılan ve yapılacak olan hizmetlerin açılışları gerçekleştirilerek temelleri atıldı.           

Bünyan'dan Sarıoğlan ilçesine geçen AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki, Başkan Mustafa Çelik ve beraberindekiler ilçe girişinde Sarıoğlan Belediye Başkanı Ali Osman Yıldız tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Sarıoğlan Kadın ve Gençlik Merkezi'nin temelinin atılacağı ve bazı yolların açılışının yapılacağı tören alanına geçildi.          Törende konuşan Sarıoğlan'ın MHP'li Belediye Başkanı Ali Osman Yıldız Mehmet Özhaseki'nin kendilerine vermiş olduğu desteğe dikkat çekerek   Biz sıkıntılar içerisindeyken kendisine götürmüş olduğumuz hiçbir projeyi geri çevirmeyen ve bize destek olan Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Mehmet Özhaseki'ye ve şimdiki Başkan Mustafa Çelik'e sizlerin huzurunda şükranlarımı sunuyorum. Şimdi o projelerin temelini atıyoruz. Sarıoğlan'ın  mimarı olan, projelerimizi hayata geçirerek Sarıoğlan'ı Sarıoğlan yapacak olan Sayın Özhaseki ve Sayın Çelik'e teşekkür ediyorum” diye konuştu.  

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ise temeli atılan projeleri Sarıoğlan'ın kendi bütçesiyle 15 yılda ancak yapabileceğini; ancak Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle projelerin bir yılda hayata geçirildiğini ifade etti. Başkan Çelik, Mehmet Özhaseki ile birlikte partiye değil halka hizmet kültürünün yerleştiğini sözlerine ekledi. (19,06-17,55)

AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki de konuşmasında Büyükşehir Belediyesine kazandırmış oldukları kocaman bir bütçeyle imtihan edildiğini ve bu imtihandan başı dik ayrıldığını vurguladı. Özhaseki, bayrağı devrettiği Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'e güvendiğini ve kalan projelerin takipçisi olacaklarını da sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından katılımcılar tarafından butona basılarak yatırımların temeli atıldı.