KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

CHP YÖNETİMİ PAZAR YERLERİNİ GEZEREK VATANDAŞIN DERTLERİNİ DİNLEDİ

“PAZAR ESNAFININ TEZGÂHLARI ÜRÜN DOLU VATANDAŞIN PAZAR ARABASI, TORBALARI BOŞ”

İYİ PARTİ’YE 162 KİŞİLİK TOPLU KATILIM

İYİ PARTİ’DE ÜYE KAYDI ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ARIK KAYSERİ’DE YAŞANAN İNTİHAR OLAYLARINA DİKKAT ÇEKTİ

“EKONOMİK KRİZ İNSANLARI ÖLÜME SÜRÜKLÜYOR”

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK 'GELECEĞİMİZ TEHLİKE ALTINDA OLMASIN'

MHP İl teşkilatınca susuzluk ve kuraklık üzerine çekilen video sosyal medyada ilgi gördü

“NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ARI TELAFİ ETTİ, HELALLİK İSTEDİ”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın Kapadokya ve Erciyes açıklamasını hakkında, arkadaşımızın bir hatası oldu

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU KURMAYLARI İLE İSTİŞARE YAPTI

İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

ASKON’DAN SAADET PARTİSİ’NE ZİYARET

SP İL BAŞKANI COŞKUN ASKON ŞUBE YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL TAMER HACILAR BELEDİYESİ’NDE

TAMER: HACILARIN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NA TEPKİ

“KONUŞANA DEĞİL KONUŞTURANA BAK”

KAYSERİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL KARAYEL YAHYALI BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İLÇEYİ GEZEN KARAYEL, ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ÇOPUROĞLU,

AK PARTİ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

AK PARTİ’DEN SUÇ DUYURUSU

Ak Parti İl Teşkilatı’ndan yazılı bir acıklama yapılarak 81 İl Teşkilatı olarak Fikri Sağlar, Can Ataklı ve İlker Başbuğ hakkında suç duyurusunda bulunulduğu duyuruldu.

VEKİL ARIK HAZİNE VE MALİYE BAKANI’NA SORDU

“BORCA KARŞILIK CAMİ ARSASI ALMAK RUTİN UYGULAMA MIDIR?”

KILIÇDAROĞLU ELİTAŞ’A 15 BİN LİRA TAZMİNAT ÖDEYECEK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kayseri 2. Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından 15 bin lira tazminat cezasına çarptırıldı.

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ÇETİN ARIK’TAN ÇARPICI İDDİA

“BU ÇOCUKLARIN SMA’LI DOĞMASINA KİM GÖZ YUMUYOR”

MHP MİLLETVEKİLİ ÖZDEMİR’E CEVAP GELDİ

“SARIOĞLAN İLÇESİ 2022 YILINDA DOĞAL GAZLA BULUŞACAK”

Gürkan Ofis Mobilyaları

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZHASEKİ

İFTİRA EDENLER DEĞİL, HİZMET EDENLER HATIRLANIR”

Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı ve AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki, Hacılar'da yapılan Kültür Merkezi'nin açılışına katıldı. Siyasetin hizmet için yapıldığını ve ancak hizmet edenlerin hatırlandığını ifade eden Özhaseki, iftira ve gıybet edenlerin ise unutulup gideceğini  vurgulayarak  Haseki gitti” diyerek belediye başkanlığı seçimlerine yönelik hesabı olan muhalefete de seslenen Özhaseki, Ben birinci yarıyı bitirdim, Mustafa Çelik Başkan ikinci yarıya başladı. 21 sene daha var” diye konuştu.

Hacılar Belediyesi tarafından yaptırılan Kültür Merkezi'nin açılışına AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki'nin yanı sıra Vali Vekili Mehmet Aktaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, AK Parti Milletvekili Adayı Kemal Tekden, Hacılar Kaymakamı Yasin Tikdağ, ilçe belediye başkanları, bürokratlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende konuşan Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Peygamberimizin bir hadisinden hareketle insanın sevdiğini söylemesi gerektiğini vurgulayarak Büyükşehir Eski ve Yeni Belediye Başkanları Mehmet Özhaseki ve Mustafa Çelik'i çok sevdiklerini söyledi. Ekici Büyükşehir'in yatırımları ile ilçenin ufkunun değişeceğini kaydetti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de konuşmasında kültüre Özhaseki Başkan ile birlikte büyük önem verilmeye başlandığını dile getirdi ve yatırımların devam edeceğinin altını çizdi…

Daha sonra Hacılar Belediye Başkanı Ekici Kültür Merkezi'nde emeği geçenlere çiçek takdim etti.

Ardından bir konuşma yapan ve konuşmasına Doğan Ekici'nin de hatırlattığı hadisi dile getirerek başlayan Mehmet Özhaseki, Biz de Hacılar'ı ve Hacılar insanını seviyoruz.  Hacılarlı bir taraftan kazanır, bir taraftan da hayır işler” dedi.

Hacılar'da yapılacak işleri birebir takip ettiğini, yatırımların yanı sıra dönüşüm projelerinin de planlandığını belirten Özhaseki, konuşmasında muhalefete de dikkat çekici bir mesaj verdi. Haseki gitti” diyerek sevinenlerin olduğunu ve bir sonraki dönem için belediye başkanlığı seçimleri için hesap yapılmaya başlandığını hatırlatan Özhaseki muhalefetin bu hesabına karşılık şunları söyledi: Benim 21 yıllık dönemim birinci yarıydı. Mustafa Çelik Başkan ikinci yarıya başladı. Daha 21 sene daha var.”

Konuşmasının sonunda siyasetin ancak hizmet için yapılabileceğini dile getiren Mehmet Özhaseki, Bu şehirde sadece hizmet edenler hatırlanır. İftira edenler, yalan söyleyenler, gıybet edenleri çocukları bile hatırlamaz” diye konuştu.    

SESLİ KESİT

Konuşmaların ardından Hacılar Belediyesi Kültür Merkezi'nin açılışı yapıldı.

Özhaseki ve beraberindekiler açılışın ardından kültür merkezini gezdiler. 450 kişilik konferans ve tiyatro salonu, 200 kişilik kütüphanesi, fitnes salonu, sergi salonu gibi bölümlerin yer aldığı Kültür Merkezi'nde açılışın ilk günü İş Adamı Saffet Arslan'ın tespih koleksiyonu da sergilendi.