KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BÜYÜKKILIÇ: “KADIN KOLLARIMIZ YÜZ AKIMIZ”

BAKAN GÜL:“KAYSERİ ÜRETEREK BÜYÜYEN BİR ŞEHİR”

ÖZHASEKİ: “GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİ İNŞA EDİYORUZ”

AK KURMAYLAR’DAN ESNAF ZİYARETİ

ÖZDOĞAN'DAN "SİYASİ CİNAYETLER" YORUMU

ÖZDEMİR: "ÇİFTÇİNİN TRAKTÖRÜ HACİZ EDİLMEMELİ"

ÖZHASEKİ:“KOCASİNAN VAR GÜCÜYLE ÇALIŞIYOR”

MHP KURMAYLARI BAŞARI İÇİN İSTİŞARE YAPTI

NERGİS: "HEDEFİMİZ % 9 BÜYÜME ORTALAMASI”

ÖZHASEKİ: "20 YILDIR BİRİNCİ PARTİYİZ, BU DÜNYA REKORUDUR"

ÖZHASEKİ: “AK PARTİ DÖNEMİNDE YURTLAR TAM 4 KATINA ÇIKTI”

ERSOY VE İNCETOPRAK’TAN BASIN TOPLANTISI

ÖZDEMİR'DEN MERAL AKŞENER YORUMU

OKANDAN: “MUHALEFETİN MESELESİ ÖĞRENCİ DEĞİL”

BU HAFTA NÖBETÇİ VEKİL İSMAİL TAMER OLDU

AK PARTİLİ BELEDİYELER ÖĞRENCİLER İÇİN HAREKETE GEÇTİ

Gürkan Ofis Mobilyaları

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ YILDIZ GÜNDEMİNİ DEĞERLENDİRDİ

“ÇOCUKLARIMIZ İÇİN MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız parti binasında gerçekleştirilen basın toplantısında ülke gündemini değerlendirdi. Vekil Yıldız Türkiye'deki istikrarın korunması ve çocuklarımıza daha güzel bir Türkiye bırakmak adına mücadelemiz devam edecek” ifadesini kullandı.

AK Parti İl Binası'nda basında tertiplenen basın toplantısında medya mensuplarının karşısına geçen Milletvekili Taner Yıldız, İdlib'te şehit olan Develili Uzman Onbaşı  Mücahit Sınırtepe'nin yakınlarına baş sağlığı dileyerek başladığı sözlerine “Ülke sınırlarında güvenlik problemi olduğu müddetçe mücadeleden vazgeçilmeyeceğiz” dedi ve ekledi.  "Türkiye'nin bölünmez bütünlüğü, sınırların korunması, Edirne'den Kars'a, Sinop'tan Hatay'a varıncaya kadar bayrağımızın inmemesi, ezanımızın susmaması adına bütün güvenlik görevlilerimizin yaptığı hizmetler sonucunda zaman zaman hepimizin yüreğini dağlayan şehit verdiğimizi görüyoruz. Bütün güvenlik görevlilerimizi Allah muhafaza etsin. Türkiye'nin sınırlarında güvenlik problemi olduğu müddetçe de mücadelemizden zerre vazgeçmeyeceğiz.”

Türkiye'de istikrarın korunması için çalışmalara devam edeceklerini de vurgulayarak sözlerini noktalayan Vekil Yıldız “Çocuklarımıza daha güzel bir Türkiye bırakmak adına çabalarımız devam edecek" ifadesini kullanarak şunları kaydetti. "Farklı etkinliklerimiz oluyor. Esnafımızı, sanayicimizi, tüccarımızı çalıştığı yerlerde ziyaret etme imkanımız oluyor. Çok farklı açılışlarımıza oluyor. AK Parti Teşkilatı olarak Türkiye'nin idaresine konan güçlü iradenin Kayseri'deki temsilcileri olarak her zaman mücadelemize devam edeceğiz. Türkiye'deki istikrarın korunması, kendimizden daha çok sevdiğimiz çocuklarımıza daha güzel bir Türkiye bırakmak adına çabalarımız devam edecek.”