KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ÖZER, UĞUR MUMCU'NUN SUİKASTİNİN YIL DÖNÜMÜNDE YAZILI BİR AÇIKLAMA YAPTI

“DEVLETİN NAMUS BORCU 28 YILDIR ÖDENEMEDİ”

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ATAMAN’DAN ÖZHAKEKİ’YE KINAMA

“ÖZHASEKİ’Yİ KINIYOR VE ÖZÜR DİLEMEYE DAVET EDİYORUM”

ÖZHASEKİ, EDİRNE KEŞAN’DA

"CHP BİR TARAFINI İYİ PARTİ'YE YASLIYOR, BİR TARAFINI HDP'YE YASLIYOR"

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN 40 BİN LİRALIK MEZARLIK TEPKİSİ

“FAKİRİN YAŞAMA DA ÖLMEYE DE HAKKI YOK”

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ATAMAN DOĞALGAZ KONUSUNA DİKKAT ÇEKTİ

“SARIZ VE PINARBAŞI’NIN DOĞALGAZ İLE TANIŞMASI ALLAH’A KALDI”

CHP’Lİ VEKİL ARIK UCUZ ELMA KUYRUĞUNDAKİ VATANDAŞLARLA KONUŞTU

“BU KUYRUK YOKLUK KUYRUĞU”

CHP YÖNETİMİ PAZAR YERLERİNİ GEZEREK VATANDAŞIN DERTLERİNİ DİNLEDİ

“PAZAR ESNAFININ TEZGÂHLARI ÜRÜN DOLU VATANDAŞIN PAZAR ARABASI, TORBALARI BOŞ”

İYİ PARTİ’YE 162 KİŞİLİK TOPLU KATILIM

İYİ PARTİ’DE ÜYE KAYDI ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ARIK KAYSERİ’DE YAŞANAN İNTİHAR OLAYLARINA DİKKAT ÇEKTİ

“EKONOMİK KRİZ İNSANLARI ÖLÜME SÜRÜKLÜYOR”

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK 'GELECEĞİMİZ TEHLİKE ALTINDA OLMASIN'

MHP İl teşkilatınca susuzluk ve kuraklık üzerine çekilen video sosyal medyada ilgi gördü

“NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ARI TELAFİ ETTİ, HELALLİK İSTEDİ”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın Kapadokya ve Erciyes açıklamasını hakkında, arkadaşımızın bir hatası oldu

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU KURMAYLARI İLE İSTİŞARE YAPTI

İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

ASKON’DAN SAADET PARTİSİ’NE ZİYARET

SP İL BAŞKANI COŞKUN ASKON ŞUBE YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL TAMER HACILAR BELEDİYESİ’NDE

TAMER: HACILARIN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NA TEPKİ

“KONUŞANA DEĞİL KONUŞTURANA BAK”

KAYSERİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL KARAYEL YAHYALI BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İLÇEYİ GEZEN KARAYEL, ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

Anahtar Kelimeler: PARTİ BAŞKANI ŞABANÇOPUROĞLU:
Gürkan Ofis Mobilyaları

AK PARTİ İL BAŞKANI ŞABANÇOPUROĞLU:

KORONA VİRÜS SÜRECİNDE SOSYAL MESAFEMİZİ KORUYARAK SAHADAKİ ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, “Siyasetle uğraşan insanların sahada olmak gibi bir hasreti olması gerekir” dedi.

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu yaptığı açıklamada, korona virüs sürecine yaptıkları çalışmaları anlattı. Çopuroğlu, “Biz bu süreçte sahada fiziken mesafeli durmaya çalıştık ama sahada olamadığımız zaman ise sosyal sahada yani sosyal medyada olmaya gayret ettik. Özelikle teşkilatlarımızı diri tutabilmek adına tweet çalışmaları yaptık. Tüm Türkiye’de ‘Geceye bir Erdoğan selamı’ ile başlattığımız, Kayseri’de başlayan, ilk tweeti il teşkilatımızın attığı bir çalışma oldu. Bu çerçevede yapılan 171 bin tweetin Kayseri için ve Türkiye’nin gündeminde yer almış olması gurur verici bir olay. Organize olabilme kabiliyetimiz ve Cumhurbaşkanımıza olan sevgimizi gösterme imkanımız olmuştu. Bundan sonraki süreçte sahada çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah covid-19 sürecinde ivme aşağıya doğru gidiyor gibi ama gözüken o ki açıklanan tablolarda durum iyiye gidiyor. Bu süreçte bizde fiziki mesafemizi koruyarak sahada olmaya devam edeceğiz. Özellikle siyaset ile uğraşan insanların sahada olmak gibi bir hasreti olması gerekir. Esnaflarımızın yanında, hanımefendiler ise ev hanımlarının yanında. Hastanelere ve diğer yerlere ziyaretlerimiz oluyor, olmaya da devam edecek. Arefe gününden bir günce toplu olarak fiziki mesafemizi koruyarak maske dağıtımı ve vatandaşlarımıza bayramlaşmamızı yapmıştık. Bundan sonraki süreçte ise inşallah ilçe ziyaretlerimiz, Milletvekillerimizin sahada görünürlüğü olması için üst seviyede çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Çopuroğlu, “31 Mart seçimlerinin üzerinden 13 ay kadar zaman geçti. Bu zaman zarfında korona hadisesi olmadan planımız şu şekildeydi, 31 Mart akşamı belediye başkanlarımız neyi taahhüt etmiş, neyi yapmış, neyi gerçekleştirmek için uğraşıyor bunu kısa videolar ile tanıtalım, anlatalım, belediye başkanlarımızın yaptıkları karşılığını bulsun istemiştik ama korona bu işe biraz etken oldu. Bu çalışmamızı ertelemek zorunda kaldık. Akkışla ilçemizde bir deneme çalışması yapıyoruz. Bizde bundan sonraki süreçte kadın kollarımız, gençlik kollarımız, il ve ilçe teşkilatlarımız, milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımız olarak vatandaşların içerisinde olmaya devam edeceğiz. Tabi ki fiziki mesafemizi koruyarak. Bunun yanında geçtiğimiz günlerde belediye başkanlıklarımızın yaptığı çalışmalar ile yerel yönetimlerden sorumlu Sayın Mehmet Özhaseki ile beraber 6 belediyemizde sahura kadar bir çalışma yaptık. Ankara’da destek istenecek yerler var Bakanımız bizzat arayıp ilgili Bakan ve Bakan yardımcıları ile görüşmek sureti ile bu sürece büyük katkı sağladı. Bunlardan ilk hayata geçen ise Talas Belediyemizin millet bahçesi olmak için 100 bin metrekarelik alan ile alakalı görüşmeler yapıldı ve onay çıktı. Anlatacak çok işimiz var. Havaalanı var, hızlı tren çalışmamız var, tramvay hatlarımız var. Bunlarla alakalı çalışmalara devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.


Haber Kaynak : İHA