KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ÖZHASEKİ, EDİRNE KEŞAN’DA

"CHP BİR TARAFINI İYİ PARTİ'YE YASLIYOR, BİR TARAFINI HDP'YE YASLIYOR"

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN 40 BİN LİRALIK MEZARLIK TEPKİSİ

“FAKİRİN YAŞAMA DA ÖLMEYE DE HAKKI YOK”

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ATAMAN DOĞALGAZ KONUSUNA DİKKAT ÇEKTİ

“SARIZ VE PINARBAŞI’NIN DOĞALGAZ İLE TANIŞMASI ALLAH’A KALDI”

CHP’Lİ VEKİL ARIK UCUZ ELMA KUYRUĞUNDAKİ VATANDAŞLARLA KONUŞTU

“BU KUYRUK YOKLUK KUYRUĞU”

CHP YÖNETİMİ PAZAR YERLERİNİ GEZEREK VATANDAŞIN DERTLERİNİ DİNLEDİ

“PAZAR ESNAFININ TEZGÂHLARI ÜRÜN DOLU VATANDAŞIN PAZAR ARABASI, TORBALARI BOŞ”

İYİ PARTİ’YE 162 KİŞİLİK TOPLU KATILIM

İYİ PARTİ’DE ÜYE KAYDI ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ARIK KAYSERİ’DE YAŞANAN İNTİHAR OLAYLARINA DİKKAT ÇEKTİ

“EKONOMİK KRİZ İNSANLARI ÖLÜME SÜRÜKLÜYOR”

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK 'GELECEĞİMİZ TEHLİKE ALTINDA OLMASIN'

MHP İl teşkilatınca susuzluk ve kuraklık üzerine çekilen video sosyal medyada ilgi gördü

“NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ARI TELAFİ ETTİ, HELALLİK İSTEDİ”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın Kapadokya ve Erciyes açıklamasını hakkında, arkadaşımızın bir hatası oldu

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU KURMAYLARI İLE İSTİŞARE YAPTI

İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

ASKON’DAN SAADET PARTİSİ’NE ZİYARET

SP İL BAŞKANI COŞKUN ASKON ŞUBE YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL TAMER HACILAR BELEDİYESİ’NDE

TAMER: HACILARIN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NA TEPKİ

“KONUŞANA DEĞİL KONUŞTURANA BAK”

KAYSERİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL KARAYEL YAHYALI BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İLÇEYİ GEZEN KARAYEL, ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ÇOPUROĞLU,

AK PARTİ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

AK PARTİ’DEN SUÇ DUYURUSU

Ak Parti İl Teşkilatı’ndan yazılı bir acıklama yapılarak 81 İl Teşkilatı olarak Fikri Sağlar, Can Ataklı ve İlker Başbuğ hakkında suç duyurusunda bulunulduğu duyuruldu.

Gürkan Ofis Mobilyaları

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ ISPARTA İLE BİZZAT İLGİLENDİ

“PROJELERİ BİRLİKTE İSTİŞARE ETTİK”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Isparta’ya gitti. Isparta Belediyesi ziyareti ile incelemelerine başlayan Özhaseki, “Isparta’da hem projeler hem de halkla ilişkiler konusunda çok başarılı bir yönetim ortaya konduğunun şahidiyim. Şükrü Başkan’ın bütün işlere müdahil olarak Isparta’nın her türlü sorununu çözecek şekilde büyük yükün altına girdiğini görmekten ve gayretinden ötürü mutluyum” değerlendirmesinde bulundu.

İki gün süren Isparta ziyaretinde AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki Isparta Belediyesi tarafından tamamlanan, devam eden ve yapılacak projeler hakkında bilgi aldı ve projelerin saha çalışmalarını gördü. Bu kapsamda Kaymakkapı Meydanı Projesi, Matbaalar Çarşısı Sokak Sağlıklaştırması, Üzüm Pazarı Projesi çalışmaları ile birlikte yılların kanayan yarası Isparta Ticaret ve Kültür Merkezi (ITKM) ile şehrin turizm cazibe merkezi haline gelmesini sağlayacak olan Millet Bahçesi projesinin yapılacağı yerde incelemelerde bulundu.

ITKM inşaat alanını da inceleyen Özhaseki’ye, AK Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, İl Başkanı Osman Zabun, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, TMSF’den bir heyet eşlik etti.

Isparta Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları, projeleri değerlendiren AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Isparta’nın kanayan yarası haline gelmiş, şu sebepten, bu sebepten çok önemli değil ama bekleyen bir takım da inşaatlar var. Bunlardan birisi de ITKM. Burası milli servet. Bu yapının böyle kalması kabul edilemez bir durum. Yeniden ele alınıyor olması, Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla TMSF’nin devreye girip büyük yükü kaldırmak için gayret içesinde olmaları da takdire şayan bir durum. Ellerine sağlık, Allah emek verenlerden razı olsun” değerlendirmesinde bulundu.

ITKM haricinde diğer yapılan yatırımları da değerlendiren ve ne gibi destekler yapılacağı noktasında da açıklama yapan Özhaseki, “Şükrü Başkan’ın su meselesine el atması, kokuyu gidermek amacıyla arıtma tesisinde bir takım çabalarda bulunması da çok iyi bir iş. Döndüğümde de bu işlerle bizzat ilgileneceğim.” İfadesini kullandı.

Hemen ardından Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u arayan Özhaseki, “Isparta Ticaret ve Kültür Merkezi İnşaatında gelinen son noktayı yerinde inceledik. Ayrıca Isparta Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen’in şehri ile ilgili talepleri için Murat Kurum ve Hulusi Akar Bakanlarımızı aradık, sağ olsun Sayın Bakanlarımız gereken hassasiyetleri göstereceklerini ifade ettiler. Teşekkür ediyoruz.” dedi.

Isparta’daki arıtma tesisinin 20 sene kadar önce yapıldığından bahseden Özhaseki, tesislerde bazı sorunlar olduğunu dile getirirken, bunların giderilmesine yönelik çalışmalar yapılacağını söyledi. Özhaseki, “Bu arıtma tesisinin çalışmaya başladığı zaman bir takım pis kokulardan, çevreyi tahrip etmekten de kurtulmuş olacağız. Bunun gibi projeleri birlikte istişare ettik” ifadesinde bulundu.

Şükrü Başdeğirmen’in Ankara’ya her geldiğinde bu konuları istişare ettiklerini kaydeden Özhaseki, “Doğru işler yapıyor, inşallah bundan sonrada devam eder. Özellikle tarihi evlerin restorasyonu da gayet güzel bir proje. Isparta’nın merkezindeki o çarşıların tarihi dokuların aslına uygun bir şekilde restore edilmesi, açığa çıkarılması da esnafımızın işlerini biraz daha artıracaktır.” diye ekledi.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ