KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ:

“TÜRKİYE’DE ÇİFTÇİ İFLAS ETMİŞTİR”

AK PARTİLİ BELEDİYELERE RAMAZAN GENELGESİ

ÖZHASEKİ İMZASIYLA 798 AK PARTİLİ BELEDİYE’YE RAMAZAN AYI GENELGESİ GÖNDERİLDİ

BAŞKAN ÇOPUROĞLU, AK PARTİ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

81 İL BAŞKANININ YER ALDIĞI TOPLANTIYA KAYSERİ İL BAŞKANI ŞABAN ÇOPUROĞLU DA KATILDI

CHP MİLLETVEKİLİ ARIK’DAN DOKTORU GÖZALTINA ALDIRAN SAVCIYA TEPKİ

“Sağlık Bakanı Sayın Koca'yı meslektaşına sahip çıkmaya, Adalet Bakanı Sayın Gül'ü de göreve davet ediyorum.”

SEÇMEN BÜYÜKKILIÇ’I BAŞARILI BULUYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I SEÇMENİN YÜZDE 67,4’Ü BAŞARILI BULUYOR

ÇOPUROĞLU GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

AK PARTİ İL BAŞKANI ​​​​​​​ÇOPUROĞLU: KENDİMİZİ KÜRESEL DEĞİŞİMİN TAM MERKEZİNE YERLEŞTİRMEYİ BAŞARDIK

ATAŞ MECLİS KÜRSÜSÜNDEN EKONOMİK SIKINTILARA DEĞİNDİ

“34 MİLYON KİŞİ BANKALARA BORÇLU HÂLE GETİRİLDİ”

ÖZHASEKİ’DEN EMEKLİ AMİRALLERİN BİLDİRİSİNE TEPKİ

“HİÇBİR GÜÇ MİLLET İRADESİNİN ÜSTÜNDE DEĞİL ARTIK”

AK PARTİ GENEL BŞK. YRD. ÖZHASEKİ

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ATAŞ

“EMEKLİLER ASGARİ ÜCRETİN ALTINDA MAAŞ ALIYOR”

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK:

“BAŞBUĞ TÜRKEŞ’İN EVLADI OLMANIN ONURUNU YAŞIYORUZ”

ARIK BİR KEZ DAHA OTİZME DİKKAT ÇEKTİ

“BİR GÜN DEĞİL HER GÜN FARKINDA OLUN!

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ KONYA’DA

BİRLİK BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI’NA KATILDI

ÖZDEMİR GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI’NA ATANDI

MEDYA, TANITIM VE HALKLA İLİŞKİLERDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVİNE GETİRİLDİ

ÖZHASEKİ KONGREYİ DEĞERLENDİRDİ

“MKYK LİSTESİ TOPLUMUN HER KESİMİNDEN İSİMLERDEN OLUŞTU”

BU KONGRE 2023 YILININ MANİFESTOSUYDU

ÇOPUROĞLU:YENİ MKYK İLE SEÇİMLERE HAZIRLANMAYA BAŞLADIK

Anahtar Kelimeler: PARTİ . . . ÖZHASEKİ:
Gürkan Ofis Mobilyaları

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ:

“BU TOPRAKLARDA FİTNE BİTENE KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki bu topraklarda fitne bitene kadar mücadele etmeye devam edeceklerini vurgulayarak “Ülke toprakları terör örgütünden temizlenene kadar mücadele etmeye söz verdik. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu konuda çok kararlı. Devlet Bey'in kararlığı da böyle. Bu konuda kendi aralarında müthiş bir samimiyetle büyük Türkiye davası için, bu millet için hem anlaşarak hem omuz omuza vererek mücadeleye devam ediyorlar” değerlendirmesinde bulundu.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki Melikgazi Belediyesince gerçekleştirilen Dr. Sami İpek Bulvarı açılış töreninde yaptığı konuşmada terör örgütü ile mücadelede büyük başarılara imza atıldığına vurgu yaparak şunları kaydetti. "Dost görünen ülkeler ABD'den başlayarak Avrupa Birliği'ni de kastediyorum, her türlü fitne odaklarına destek vermeye devam ediyorlar. Onlara karşı 50 yıldır mücadele ediyoruz. O günden bu yana süregelen mücadelede devlet bütün unsurlarıyla mücadele etmiştir. Gelmiş, geçmiş cumhurbaşkanları, başbakanlar bu fitneyi söndürmek için elinden geleni yapmıştır. Hiçbirini suçlayamayız. Son dönemde de artık bunların iflah olmayacağı, iyilikten almadığı, yurt dışından destekleyen babalarının elinde maşa olduğu, böyle bir şerefsiz grup olduğu belli olduğu için sertçe bunların üstüne gidiyoruz. Şehirleri teröristlerden temizledik dağlara kaçtılar. Dağlarda temizledik, mağaralara kaçtılar, takip ettik mağaralarda temizledik. Bu ülke sınırları içinde sağda, solda, böcek gibi yer altında yaşayan 300-350 civarında PKK'lı şerefsiz kaldı. Onları da bulup Allah'ın izniyle tertemiz edeceğiz bu toprakları. Sonra yurt dışına doğru çıktık, Suriye topraklarında takip ediyoruz. O topraklarda da artık bunlar yaşam hakkı bulamıyor, haberleşemiyorlar bile. Beslendikleri yerler, yani bunlara para verip satın alanlar orada bir devlet kurulmasını istiyorlar. Türkiye, Suriye, Irak, biraz da İran topraklarını alarak bir terör devleti kurmak istiyorlar. O terör devleti başımıza bela olacak, bunu biliyoruz, onun içindir ki bu mücadeleyi veriyoruz. Bu mücadele kahraman Mehmetçiklerimiz bu kış günü 24 saat arazideler. O yavrularımızın hepsine dua etmeliyiz. “

Sözlerinin devamında HDP'nin terör örgütü PKK'nın sözcülüğünü yaptığını vurgulayan Özhaseki, HDP'ye karşı açıkça tavır alınması ve bunun her fırsatta söylenmesini gerektiğinin altını çizerek şöyle konuştu "Arada diyoruz ki 'Burada katiller sürüsü var, bunun adı da PKK, söyleyin hadi'. Şöyle söylüyorlar, 'Biz teröre karşıyız, iki tarafta silah bırakmalı.' Adi adamlar, kim o iki taraf dediğiniz. Bir tarafta bizim Mehmetçiğimiz, polisimiz var, sizlerin, bizlerin güvenliğini sağlayan yavrularımız var. Karşıda da katiller sürüsü var. Elbette bunları biliyoruz. Üzülerek söylüyorum, ana muhalefetimiz de bunların sözcülüğünü yapmaya devam ediyor. Beyefendi, Genel Başkanları beyanat veriyor, 13 yavrumuzun katili, sorumlusu Cumhurbaşkanımızmış. Allah seni ıslah etsin. Ne olur, bir gün olsun PKK'yı kınasan, ne olur üç tane lanet olasıca oy alacağım diye bu adamlara yaltakçılık yapmasan. Yağ çekerek güya HDP'yi yanında tutup seçimlerde 4 tane oy almak için olmadık kalıba giriyorsunuz, yazık günah değil midir? Lanet olsun onların oylarına."

Özhaseki sözlerinin sonunda bu topraklarda fitne bitene kadar, ülke toprakları terör örgütünden temizlenene kadar mücadele etmeye söz verdiklerini belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu kararlılıkta olduğunu aktaran Özhaseki "Devlet Bey'in kararlığı da böyle. Bu konuda kendi aralarında müthiş bir samimiyetle büyük Türkiye davası için, bu millet için hem anlaşarak hem omuz omuza vererek mücadeleye devam ediyorlar. Gelecek bizlerin, onlar yaşamayacaklar. Yurt dışındakiler istedikleri kadar oyun kursunlar, bu oyunlarını bozacağız. Bu coğrafya zayıf devlet kaldırmıyor. Bu coğrafyada bağımsız yaşayacaksanız, bu coğrafyada ezan okunsun istiyorsanız, bayraklarımız inmesin istiyorsanız güçlü olacaksınız, başka çaremiz yok." ifadesini kullandı.