KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KAYSERİ VALİSİ ŞEHMUS GÜNAYDIN:  "BU MİRASI KORUMAK İÇİN GEREKİRSE ŞEHİT VE GAZİ OLMAYA  HEPİMİZ HAZIRIZ"  

BÜYÜKŞEHİR’DEN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ’NDE ANLAMLI ETKİNLİK

MELİKGAZİ’DE 1 ADET ECZANE İHALE İLE KİRAYA VERİLECEK

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR “DAHA TEMİZ ÇEVRE İÇİN DURMADAN ÇALIŞIYORUZ”

TALAS BELEDİYESİ’NDEN  ‘DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ’NDE ANLAMLI ETKİNLİK

HACILAR’DA YILIN AHİSİ MUSTAFA ÖZEL, AHİLİK KAFTANI GİYDİ ÖZDOĞAN: “KAYSERİ AHİLİK’TE ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP”

KÜBRA PARADİSE BALO VE DÜĞÜN SALONU HİZMETE AÇILDI

NARKOTİK DEDEKTİFLERİ UYUŞTURUCUYA GEÇİT VERMEDİ  UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPAN 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI  

BİNİCİLİK VE OKÇULUK TESİSİ MUHTEŞEM TÖRENLE AÇILDI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ'TAN 'GAZİLER GÜNÜ' MESAJI

YEŞİLYURT CADDESİ’Nİ YENİLİYOR

SÜRÜCÜ KURSU VE ÖĞRENCİLERE YENİ SOSYAL TESİS

5. BİLİM ŞENLİĞİ BAŞLADI

VALİ GÜNAYDIN'DAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ: “AHİ AHLAKI DENİLİNCE KAYSERİ’DE AKLA GELİR”

AKIL KÜPÜ ÇALIŞMA İSTASYONU AÇILACAK

Gürkan Ofis Mobilyaları

AK PARTİ DE YOGUN HAFTA SONU MESAİSİ

Ak Parti İl Başkanlığında yoğun hafta sonu mesaisi gerçekleştirildi. Koordineli olarak birim toplantısı, İl Danışma toplantısı ve Ak Parti İl Başkanlığınca düzenlenen Ümmet iftarı yoğun katılımla gerçekleşti.

Ak Parti İl Başkanlığında yoğun hafta sonu mesaisi gerçekleştirildi. Koordineli olarak birim toplantısı, İl Danışma toplantısı ve Ak Parti İl Başkanlığınca düzenlenen Ümmet iftarı yoğun katılımla gerçekleşti.

Yoğun katılım ile Hunat Camii önünde gerçekleştirilen Ümmet İftarına Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timoçin ve Yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Programda bir konuşma yapan Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Hunat Hatun Külliyesinde düzenlenen bu program inşallah burada bir başlangıç yapılmış olur ve bundan sonra burada nice ramazanlar geçirmiş oluruz. Bu günler bizim en çok birlik be beraberlik duyduğumuz günler. İslam Coğrafyası kan gülünde olmasına rağmen ülkemizde çok şükür Müslüman kardeşlerimiz rahatlıkla oruçlarını tutabiliyorlar. Allah huzur içerisinde ramazanımızı geçirtir ve ramazan bayramına eriştirmeyi nasip eder dedi.

 Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ise;  Güzel bir sofraya ev sahipliği ve misafirlik yapıyoruz. Güzel bir katılım var. Soframız maddi manada geniş değil ama manevi manada çok geniş ifadeler barındırıyor. Kete, yoğurt, hurma ve su. Böyle mütevazı bir sofraya katıldıkları için vatandaşlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Buradaki amacımız manen doymak. Sayın vekilim ve belediye başkanlarımız burada hem iftarlarını açıyorlar hem de vatandaşlarımızla görüşüyorlar. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.