KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

UMKE GÖNÜLLÜLERİ HAKKARİ'YE GİTTİ

BAŞKAN ÖZTÜRK REHABİLİTASYON MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

BÜNYAN’DA YOL YENİLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR ENGELLİLERİN GÖNÜLLERİNE DOKUNDU

KAYSERİ KİTAP FUARI 4. KEZ KAPILARINI AÇTI

ENGELLİ ÖĞRENCİLER HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ

KAYSERİ’YE DIŞ TİCARET VE LOJİSTİK MESLEK LİSESİ YAPILIYOR

‘ENGELLERİ ORTADAN KALDIRAN’ PROJE

4. KİTAP FUARI'NDA HEDEF 800 BİNİN ÜZERİNDE ZİYARETÇİ

KIZILAY'DAN BAŞKAN PALANCIOĞLU'NA ZİYARET

ULAŞIM A.Ş.'DEN 3 BİN FİDAN

KUMSMALL AVM YÖNETİMİNDEN TURKOVAC ÇAĞRISI

KAYSERİLİ GENÇLER, AB-TÜRKİYE İKLİM FORUMU’NDA BULUŞTU

EN KAPSAMLI 'ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ' HİZMETE BAŞLIYOR

3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ MESAJLARI

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR 18 MESLEK ODASI TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Gürkan Ofis Mobilyaları

AİLEDE HUZUR VE EBEVEYN TUZAKLARI SEMİNERİ

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Halkı bilgilendirici, bilinçlendirici ve sosyal ile kültürel gelişime yönelik Halk seminerlerine önem verdiklerini ve toplumun en küçük kurumu olan aile konusunda yeni bir seminer gerçekleştireceklerini sö

Deneyimsel Tasarım Öğretisi doğrultusunda ‘Ailede Huzur Ebeveynlerin Tuzakları Semineri’ konu başlığında halka açık olarak verilecek seminere herkesin davetli olduğunu belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, seminerin 18 Kasım 2014 günü saat:15.00’de Melikgazi belediyesi Kültür Merkezinde verileceğini kaydetti.
Aile huzurunun ve saadetinin son derece önemli olduğunu çünkü aile de başlayan huzursuzluğun topluma şiddet, öfke ve kavga olarak yansıdığını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi.
“Melikgazi Belediyesi için eğitim çok önemlidir. Gerek okullarda verilen eğitim, gerek ise beceri ve sanat kursları ile verilen mesleki eğitim gerek ise halkı bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacı ile yapılan bu tür eğitici seminerler son derece önemlidir. Eğitimsiz bir toplum her zaman kavgaya, kargaşaya ve huzursuzluğa hazırdır. Bunun için aileden başlayan huzur, güven ve sevgi ortamı bireyi topluma hazırlar. Bunun için aile içi barışa, huzura ve birliğine önem veriyoruz. Verilecek bu seminerde evde hangi zamanlarda huzursuzluk artar? Çocuklar öfke ve asabinin nedeni? Çocuklarda sabırsızlığın sebebi? Ane-baba ve çocuklar arası iletişim? Çocuklara model olma? Otorite nedir? Ailede huzur için gerekenler neler? Gibi konular ele alınacaktır. Seminerimize herkes davetlidir. ”
Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, halka açık bu tür seminerlerin devam edeceğini ve semtlerdeki sosyal ve spor tesislerinde de bu seminerlerin devam ettirileceğini sözlerine ekledi.