KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

GÜNEŞLİ İÇİN AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE

 ‘TALAS SÜT EVİ’ İÇİN PROTOKOL

KAYSERİ OSB YÖNETİMİ GÖREVDEN ALINDI

6 MİLYON LİRALIK TANITIM

MECLİS ÜYELERİNDEN TAM NOT

DEMOKRASİ MAHALLESİ’NE KÜLTÜR MERKEZİ

SANAYİCİNİN ELEMAN ARAYIŞINA YENİ ÇÖZÜM

50 MİLYON TL’LİK YATIRIM TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ: "BİLİMİ ÖNEMSİYORUZ"

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR GÜNEŞLİ’DE

‘PARK ET-VALE’YE YOĞUN İLGİ

TALAS BELEDİYESİ’ NİN MERA HASSASİYETİ

ŞEHİTLER PARKI’ NDA SONA GELDİ

YAHYALI'YA 50 MİLYONLUK YATIRIM

BELSİN’E BİR PARK DAHA

KASKİ’ DE 2020 YILI ZİRVESİ

Gürkan Ofis Mobilyaları

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ COVİD 19 GÖLGESİNDE KUTLANDI

Tüfekçi: “Okullarımızın kapalı olduğu süre boyunca öğretmenlerimiz fedakarca çalışmaya devam etti”

24 Kasım Öğretmenler Günü tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de Covid 19 tedbileri çerçevesinde gerçekleştirilen törenlerle kutlandı. Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk anıtına çelenk sunumunun ardından günün anlam ve önemine dair değerlendirmede bulunan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tarık Tüfekçi”Covid 19 ile mücadele sürecinde eğitimden hiç kopmadık. Okullarımızın kapalı olduğu süre boyunca öğretmenlerimiz fedakarca çalışmaya devam etti." ifadesini kullandı.

24 Kasım Öğretmenler Günü tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de Covid 19 tedbileri çerçevesinde gerçekleştirilen törenlerle kutlandı. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tarık Tüfekçi ve ilimizde görev yapan öğretmenlerin iştirak ettiği Cumhuriyet Meydanı'ndaki törende Atatürk Anıtı'na çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tüfekçi günün anlam ve önemine binaen yaptığı değerlendirmede Öğretmenlerin salgın döneminde fedakarca çalışmaya devam ettiğinin altını çizip "Bu günü öğrencilerimizle birlikte buraya gelerek kutlamak isterdik ama maalesef bütün dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs nedeniyle günümüzü öğrencilerimizdan uzak geçiriyoruz. Bu süreçte eğitimden hiç kopmadık. Okullarımızın kapalı olduğu süre boyunca öğretmenlerimiz fedakarca çalışmaya devam etti." İfadesini kullandı.