KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

ÖĞRETMENLER’E MÜZİK DOLU AKŞAM

TALHA BORA ÖGE İLE 'ŞİİRLERLE SÖYLEŞİSİ'

BÜYÜKŞEHİR BAŞKENT’TE GÖNÜLLERİ FETHETTİ

KİTAP FUARI İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAM

MELİKGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK FESTİVALİ’NDE

KÜLTEPE BULUNTULARI DİJİTAL ORTAMA AKTARILACAK

ALTIN ÇINAR FİLM FESTİVALİ’NDE ÖDÜLLER DAĞITILDI

KAYMEK’İN SANAT SERGİSİ’NE YOĞUN İLGİ

İNCESU’DAKİ TARİHİ KİLİSE RESTORE EDİLECEK

ERÜ FOTOĞRAF YARIŞMASINI SONUÇLANDIRDI

4. KİTAP FUARI ARALIK’TA

'UNUTULMAYAN MESLEKLER' FOTOĞRAF SERGİSİ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ: “TARİH YENİDEN YAZILIYOR”

ALTIN ÇINAR JÜRİ ÜYELERİ BELLİ OLDU

25 YIL SONRA 'KABARDİNKA' COŞKUSU

18 BİN LİRA ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI

Gürkan Ofis Mobilyaları

14. ULUSAL TURİZM KONGRESİNE HAZIRLANIYOR

Vali Orhan Düzgün, 05-08 Aralık 2013 tarihinde Erciyes Üniversitesinde yapılacak olan “14. Ulusal Turizm Kongresi” hazırlıkları için Erciyes Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa ile bir görüşme yaptı.

Valilik makamında gerçekleştirilen toplantıda dört gün sürecek olan “14. Ulusal Turizm Kongresi”nin ön hazırlıkları görüşüldü.
Erciyes Üniversitesi Turizm Fakültesi ev sahipliğinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kayseri Valiliği ve Kayseri Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle düzenlenecek olan kongreye 174 Üniversiteden 300 akademisyen ile turizm ve işletme dalında sektör temsilcileri katılacak. 14. Ulusal Turizm Kongresi’nin Kayseri’nin tanıtımı ve turizm potansiyelinin değerlendirilmesinin taşıdığı önemi vurgulayan Vali Orhan Düzgün, 14. Ulusal Turizm Kongresi etkinliğinin, sahip olduğumuz 6 bin yıllık geçmişten günümüze kadar gelen Hitit, Roma ve Selçuklu Mirasıyla zengin bir kültüre sahip olan Kayseri’nin Kültepe Kaniş-Karum, Kervansaraylar, Kümbetler, Mimar Sinan ve el sanatları gibi zengin kültür mirasımız, Erciyes dağı, Kapuzbaşı Şelaleleri, Sultan Sazlığı, Soğanlı, Aladağlar, Yedi Göller gibi turizm değerlerimiz açısından ayrı bir önem taşımaktadır.” dedi.