KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

CİVELEK VE OKUTAN KAYSERİSPOR’DA

OYUNCULARLA 2,5 YILLIK SÖZLEŞME İMZALANDI

KAYSERİSPOR, FENERBAHÇE’Yİ GÖZÜNE KESTİRDİ

PETRESCU, “FENERBAHÇE’DEN PUAN YA DA PUANLAR ALMAK İSTİYORUZ”

YILDIZ GOLCÜDEN KÖTÜ HABER

DENİS ALİBEC, 2-3 HAFTA FORMA GİYEMEYECEK

KAYSERİSPOR’DA GALİBİYET YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ

TOKGÖZ, “EN GÜZEL GÜNLER ŞİMDİ BAŞLIYOR”

DAN PETRESCU’DAN GALİBİYET YORUMU

“SON ŞAMPİYONA KARŞI İYİ MÜCADELE GÖSTERDİK”

AVRUPA KUPASI’NA GALİBİYETLE BAŞLADIK

UNİ GYOR 72-86 BELLONA KAYSERİ BASKETBOL

KAYSERİGAZ, BAŞKENT EKİBİNE MAĞLUP OLDU

ETİMESGUT BELEDİYESİ 86-60 KAYSERİGAZ

RUMEN GOLCÜ BAŞAKŞEHİR’İ YIKTI, GEÇTİ

HES KABLO KAYSERİSPOR 2–0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR

KAYSERİSPOR TELAFİ PEŞİNDE

TEMSİLCİMİZ, BAŞAKŞEHİR’İ KONUK EDECEK

BELLONA KAYSERİ, EUROCUP’TA İLK MAÇINA HAZIR

BELLONA KAYSERİ-UNİ GYOR MAÇI, SALI GÜNÜ SAAT 19:00’DA

MELİKGAZİ BLD. İKİNCİ YARIYA SAHASINDA BAŞLAYACAK

TEMSİLCİMİZ, İLK HAFTA KONYA’YI KONUK EDECEK

SÜPER LİG’DE HAFTANIN HAKEMLERİ AÇIKLANDI

KAYSERİSPOR-BAŞAKŞEHİR MAÇINI SERKAN TOKAT YÖNETECEK

DEVELİ GALİBİYETE ALIŞTI

ILGIN UĞUR SPOR 2-3 DEVELİ BELEDİYE

HES KABLO KAYSERİSPOR HAZIRLIKLARA BAŞLADI

BAŞAKŞEHİR MAÇI SALI GÜNÜ SAAT 16.00’DA

KAYSERİSPOR, GAZİANTEP KARŞISINDA TUTUNAMADI

GAZİANTEP FK 2-1 HES KABLO KAYSERİSPOR

KAYSERİSPOR’A HIRVAT GOLCÜ

ANTON MAGLİCA İLE PRENSİPTE ANLAŞTI

Anahtar Kelimeler: KASIM ATATÜRK’ TURNUVASI
Gürkan Ofis Mobilyaları

10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA TURNUVASI

MASA TENİSİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 10 Kasım Atatürk'ü Anma Yıldız - Genç Kayseri Ligi Masa Tenisi müsabakaları tamamlandı.

İl Müdürlüğü Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi Masa Tenisi Spor Salonunda düzenlen müsabakalara toplamda 30 sporcu katıldı. Oldukça heyecanlı ve çekişmeli geçen müsabakaları Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı yakından takip etti.

Müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara madalyaları düzenlenen tören ile verildi.

Sonuçlar şu şekilde;

Yıldız Kızlar

1. Emine ÇETİN

2. Melike AKSU

3. Ecrin ÇETİN

4. Ceren KAHRAMAN

Yıldız Erkekler

1. Yunus GAYGISIZ

2. Ömer Kasım BULUT

3. Kenan Eren KAHRAMAN

4. Berat Can BÖLÜK

Genç Kızlar

1. Altınay Hatun BULUT

2. Ayşe İzel BİLGİÇ

3. Zeynep Sıla DUMAN

4. Elif DUMAN

Genç Erkekler

1. Mehmet Ali KARABOĞA

2. Furkan KÖŞE

3. Yusuf GAYGISIZ

4. Süleyman TEKİN


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER SPOR SERVİSİ