Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
AŞIRI  SOĞUKLAR  GELİYOR  HAZIRLIKLI OLUN
AŞIRI SOĞUKLAR GELİYOR HAZIRLIKLI OLUN
Meteoroloji 7. Bölge Müdürü Ali Özkır haber ekibiğmize yaptığı değerlendirmede aşırı soğukların geldiğini hatırlatarak hazırlıklı olunması uyarısında bulundu… Özkır aşırı soğuk havanın Çarşamba gününden itibaren aşırı etkisini hissettireceğini belirterek dikkatli olunmasını istedi…
Güncel
KAYSERİ ŞEKER DEV ADIMLAR ATIYOR
KAYSERİ ŞEKER DEV ADIMLAR ATIYOR
Son zamanlarda kurumsallaşma adına attığı önemli adımları, yükselen mali tablosu, TSE’den aldığı en üst seviye FSSC 22000 Güvenilir Gıda Sertifikası ve TCR Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri tarafından verilen Tcr (BBB+)’lık yüksek kredi notu ile birçok dev firmanın adeta yakın takibe aldığı Kayseri Şeker Fabrikası, 1962 yılından beri faaliyet gösteren ve Türkiye’nin en büyük Unlu Mamuller üreticilerinden bir tanesi olan ETİ ile şeker satışı noktasında anlaşmaya vardı.
Ekonomi
KAYSERİ ŞEKER GIDA GÜVENİLİRLİĞİNİ BELGELENDİRDİ
KAYSERİ ŞEKER GIDA GÜVENİLİRLİĞİNİ BELGELENDİRDİ
Kayseri Şeker Fabrikası, “Güvenilir Gıda” standardında verilen FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi’ni düzenlenen törenle TSE Genel Sekreteri Üzeyir Karagöz’ün elinden aldı.
Sağlık
KAYSERİ ŞEKER GIDA GÜVENLİĞİNİ ZİRVEYE TAŞIDI
KAYSERİ ŞEKER GIDA GÜVENLİĞİNİ ZİRVEYE TAŞIDI
Kayseri Şeker Fabrikası, FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi’ni almaya hak kazandı. Bu belge ile dünyada kabul görmüş en güvenilir gıda üreticileri listesine girerek birçok dev markanın tedarikçisi olma yolunda da önemli bir adım atan Kayseri Şeker Fabrikası ayrıca, Kayseri’de gıda güvenliğini en üst seviyeye taşıyan ilk firma olma özelliğini de yakalamış oldu.
Güncel
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
18 Ağustos 2018 Cumartesi
Bugün
Güneşli
32 °C
15 °C
Pazar
Güneşli
28 °C
15 °C
Pazartesi
Güneşli
28 °C
12 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74